Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
ПРАВООХОРОНЦІ ДАЮТЬ ГРОМАДЯНАМ ПОРАДИ, ЯК УБЕРЕГТИСЯ ВІД КВАРТИРНИХ КРАДІЇВ
ПРАВООХОРОНЦІ ДАЮТЬ ГРОМАДЯНАМ ПОРАДИ, ЯК УБЕРЕГТИСЯ ВІД КВАРТИРНИХ КРАДІЇВ

Поділитися новиною:

ПРАВООХОРОНЦІ ДАЮТЬ ГРОМАДЯНАМ ПОРАДИ, ЯК УБЕРЕГТИСЯ ВІД КВАРТИРНИХ КРАДІЇВ

Для того, щоб не стати жертвою квартирного злодія та не втратити своє майно необхідно дотримуватися заходів безпеки.

Як же вберегтися від незваних гостей і не стати жертвою легкої наживи?

-                     Не повідомляйте домашню адресу та номер телефону стороннім особам без потреби.

-                     Не запрошуйте незнайомих вам людей у квартиру, особливо для розпивання спиртних напоїв. Зловмисники можуть домішати в алкоголь, який принесли із собою, снодійні препарати.

-                     Коли даєте оголошення про продаж цінних речей, не вказуйте час вашої відсутності у квартирі.

-                     Не зберігайте ключі від квартири разом із документами. Не приєднуйте до них написів з вашою домашньою адресою. Загубивши ключі, негайно замініть замки, а також обладнайте двері додатковими засувами. Не залишайте ключі під килимками, у поштових скриньках тощо. Як тільки виявите негаразди із замками, у яких хтось встиг покопирсатися, особливо з метою зняття відбитків, терміново застосовуйте попереджувальні заходи.

-                     Не допускайте нагромадження кореспонденції в поштовій скриньці, яка може вказати на вашу тривалу відсутність. Домовтеся із сусідами чи родичами, аби вони забирали пошту під час вашої відсутності.

-                     Зачиняйте вікна і квартирки, особливо коли мешкаєте на першому поверсі або у квартирах, розміщених поблизу пожежних драбин, прибудов тощо.

-                     Застрахуйте власне майно на випадок крадіжки.

-                     Не відчиняйте двері, не з’ясувавши, хто саме до вас прийшов. Вхідні двері обов’язково повинні бути обладнані вічком та дверним ланцюжком. Не можна відразу впускати незнайомих осіб, навіть у міліцейській формі, якщо ви не викликали працівників міліції. З'ясуйте, з якого вони відділу міліції, телефон чергового, обов’язково вимагайте документ, що засвідчує особу.

-                     Не застосовуйте для охорони власної квартири засобів, застосування яких може мати важкі наслідки: підведення електроструму, встановлення вибухового пристрою тощо.

Якщо ви повернулися до рідної оселі і побачили, що у вашу відсутність в ній побували «непрохані гості», негайно телефонуйте до міліції! До приїзду працівників слідчо-оперативної групи не заходьте до помешкання, щоб не знищити сліди злочину. Пам’ятайте, що дотримання елементарних правил безпеки допоможе вам зберегти своє майно.

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/6392 | Переглядів: 127Дата публікації: 12:31 15.10.2014