Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Шановні громадяни!
Шановні громадяни!

Поділитися новиною:

Шановні громадяни!

Пряма телефонна лінія з начальником Куп’янського МВ

 

 

Спілкування громадян з керівництвом Куп’янської  міліції  - є ефективним методом встановлення тісної взаємодії з місцевим населенням. Для того, щоб люди могли обговорити свої проблемні питання чи отримати необхідну інформацію, пов’язану з діяльністю ОВС щопонеділка з 15:00 до 16:00 години за номером: (05742) 5-62-38 проводиться  пряма телефонна лінія з начальником Куп’янського  МВ ГУМВС України в Харківській області полковником міліції Олександром Долженко.

 Так, 03 листопада  поточного року протягом години відбувалася пряма телефонна лінія, під час якої Олександр Миколайович відповідав на запитання громадян. Переважно місцевих мешканців цікавили питання щодо охорони громадського порядку, особливо у вечірній час, діяльності дільничних інспекторів міліції Куп’янського міськвідділу.

 Усім громадянам Олександр Долженко надав обґрунтовані відповіді та правові консультації. Загалом, до проведення прямих телефонних ліній з населенням начальник Куп’янської  міліції ставиться відповідально та зацікавлено, так як вважає такі заходи вкрай корисними і потрібними як правоохоронцям, так і громадянам.

 

 

Помічник начальника МВ

із зв’язків з громадськістю

Куп’янського МВ

майор міліції                                                                        І.В. Субота

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/6421 | Переглядів: 90Дата публікації: 15:15 04.11.2014