Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
ЯК ЗАХИСТИТИ СВІЙ АВТОМОБІЛЬ ВІД ВИКРАДЕННЯ? МІЛІЦІЯ ДАЄ КОРИСНІ ПОРАДИ
ЯК ЗАХИСТИТИ СВІЙ АВТОМОБІЛЬ ВІД ВИКРАДЕННЯ? МІЛІЦІЯ ДАЄ КОРИСНІ ПОРАДИ

Поділитися новиною:

ЯК ЗАХИСТИТИ СВІЙ АВТОМОБІЛЬ ВІД ВИКРАДЕННЯ? МІЛІЦІЯ ДАЄ КОРИСНІ ПОРАДИ

Щоб уникнути незаконного заволодіння вашим транспортним засобом, необхідно обладнати його пристроєм проти викрадання, поєднуючи електроніку та механічні хитрощі. А щоб зловмисник взагалі відмовився від свого задуму, необхідно використовувати багаторівневий підхід до збереження автомобіля. Адже чим більше кількість рівнів захисту на вашому авто, тим важче його викрасти.

Головні правила, дотримання яких знижують ризик водіїв та власників транспортних засобів стати жертвами злочину:

-                     Придбавши транспортний засіб, обладнайте його протиугінною системою, сигналізацією, системою GPS, застрахуйте автомобіль.

-                     Якщо ваш автомобіль обладнаний суперскладною системою охорони, не наклеюйте на скло логотипи її виробника.

-                     Використовуйте маркування деталей автомобілів. Це відштовхне від нього охочих вкрасти і розпродати машину частинами.

-                     Завжди виймайте ключ із замка запалення, навіть якщо збираєтесь оглянути шини авто чи просто протерти скло. Ніколи не залишайте транспортний засіб з працюючим двигуном, навіть коли відлучаєтесь хоча б на хвилину.

-                     Перебуваючи в салоні, не забувайте закривати замки зсередини, якщо ви довго стоїте в пробці чи чекаєте когось в безлюдному небезпечному місці. Це захистить вас від раптового нападу зловмисників.

-                     Якщо вас зупиняють незнайомі люди, не вимикайте запалювання і не відкривайте дверцята.

-                     Залишаючи автомобіль без нагляду, обов’язково зачиняйте його на замок та задійте протиугінний пристрій, сигналізацію. Навіть якщо транспортний засіб зберігається в гаражі, не лінуйтесь зайвий раз це зробити.

-                     Ніколи не тримайте другий набір ключів в автомобілі. Не залишайте вбардачку або в інших місцях документи: як на автомобіль, так і свої власні. Інакше Ви значно спростите злодію справу щодо «легалізації» автомобіля.

-                     Не залишайте в автомобілі барсетки, папки, жіночі сумочки. Ці речі, а також радіоапаратура, одяг привернуть увагу дрібних злодіїв, які можуть не лише викрасти речі, а й пошкодити замки, скло та кузов автомобіля.

-                     Не залишайте без охорони на ніч автомобіль у дворах чи вздовж узбіч. По можливості ставте транспортний засіб на стоянці, що охороняється. Візьміть за звичку: перш ніж вийти з машини, озирніться довкола. Якщо все гаразд, непомітно увімкніть протиугінний пристрій.

-                     Не варто зупинятися вночі на трасах, особливо в безлюдному місці, краще це зробити на стаціонарних постах ДАІ.

-                     Не користуйтесь послугами сумнівних СТО, не залишайте свій автомобіль з ключами малознайомим майстрам чи співробітникам автостоянок та автомийок, особливо на ніч.

Та якщо все ж таки вашим автомобілем незаконного заволоділи, негайно телефонуйте до міліції. Обов’язково вкажіть марку, реєстраційні номери, колір автомобіля, номер двигуна, кузова та його особливі прикмети, які дозволять виявити та повернути ваш транспортний засіб. Спробуйте встановити очевидців злочину. Попросить їх затриматись до прибуття міліції. Пам’ятайте, що будь-які додаткові подробиці збільшують шанс розшуку автомобіля. Тож, будьте уважними!

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/6495 | Переглядів: 113Дата публікації: 19:57 08.12.2014