Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
«Міліція завжди на стражі правопорядку»
«Міліція завжди на стражі правопорядку»

Поділитися новиною:

«Міліція завжди на стражі правопорядку»

На нашій землі є люди, які всі свої досвід і знання, сили, все своє життя віддають справі збереження порядку і спокою. Заради життя і безпеки своїх співгромадян, заради збереження життя і її порядку в країні.

Євген Мельник, капітан міліції, з літа цього року призначений на посаду слідчого Куп’янського МВ. Завдяки своїй наполегливості та відданості роботі  розплутав не одну кримінальну історію. Не шкодуючи сил і здоров’я, ризикуючи власним життям, за будь-яких обставин, він з честю виконує свої професійні обов’язки. Так, нещодавно, після закінчення робочого дня повертався додому.  По дорозі вирішив зробити деякі покупки, зупинившись біля крамниці  розташованій на зупинці «Центр» і вийшовши із автомобіля,  побачив, як на землі лежить чоловік, а від нього відбігає невідомий молодик і щось тримає у руках. Не роздумуючи, слідчий застрибнув у автівку  і почав наздогоняти невідомого. Побачивши переслідування хлопець звернув в провулок. Зупинившись, правоохоронець вискочив із автомобіля, і швидко зорієнтувавшись, наздогнав зловмисника та прийняв міри по затриманню. Після прибуття  слідчо-оперативної групи, 29 – річного зловмисника було доставлено до міськвідділу для встановлення всіх обставин даного злочину. Наразі слідчим відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст.186 ( Грабіж)  КК України. Санкція даної статі передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 4 до 6 років.

49-річному місцевому мешканцю повернута барсетка з усіма коштами та документами.

30 - річний Євген Мельник кар’єру правоохоронця  розпочав у 2001 році вступивши до лав Луганської академії внутрішніх справ. Починав з посади оперуповноваженого карного розшуку. Отримавши певний досвід, Євгеній змінив поле діяльності і на даний час працює слідчим Куп’янського міськвідділу.

Значну частину свого часу він приділяє роботі, а вільні години завжди  проводить в колі своєї родини, де на нього вдома чекають любляча дружина і син.

Напередодні свята побажаємо йому і всім слідчим витримки, терпіння  та професійних здобутків.

Начальник Куп`янського МВ

полковник міліції                                                  О.М. Долженко

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/6521 | Переглядів: 165Дата публікації: 16:56 18.12.2014