Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
ЯК НЕ СТАТИ ЖЕРТВОЮ КВАРТИРНИХ КРАДІЇВ? КОРИСНІ ПОРАДИ ВІД МІЛІЦІЇ
ЯК НЕ СТАТИ ЖЕРТВОЮ КВАРТИРНИХ КРАДІЇВ? КОРИСНІ ПОРАДИ ВІД МІЛІЦІЇ

Поділитися новиною:

ЯК НЕ СТАТИ ЖЕРТВОЮ КВАРТИРНИХ КРАДІЇВ? КОРИСНІ ПОРАДИ ВІД МІЛІЦІЇ

Новорічні та різдвяні свята – улюблений час українців, коли можна відправитися на відпочинок усією родиною. Цим моментом досить часто користуються злодії, щоб поживитися за рахунок чужого майна. Для того, щоб ваша квартира була надійно захищена від кримінальних посягань, правоохоронці нагадують прості правила захисту власного житла.

Отже, перед тим, як вирушити у подорож, не потрібно хвалитися своїми планами з оточуючими. Інколи навіть друзі, поділившись свіжими новинами про вас зі своїми знайомими, можуть ненавмисно «навести» злочинців на вашу квартиру.

Не поширюйте інформацію про себе та майбутній відпочинок в соціальних мережах. Злодії також відвідують Інтернет і можуть використати цю інформацію в своїх корисних цілях.

В жодному разі не кладіть ключі від квартири в поштову скриньку або під килимок біля вхідних дверей. Краще, довірте їх сусідям, якщо, звичайно, у вас добрі стосунки.

Квартирні злодії, збираючись «на справу», обирають квартиру, в першу чергу за її зовнішнім виглядом. Їх увагу особливо можуть привернути дорогі вхідні двері, штори на вікнах та інші ознаки матеріального становища її господарів. Може варто зробити двері не надто розкішними, а краще – добротними, які могли б на 100 % виконати свою основну функцію. Надійні вхідні двері і хороший замок – це дуже важливо.

Якщо ви живете на першому чи останньому поверхах, встановіть віконні грати. До речі, їх необхідно встановлювати не зовні, а всередині приміщення.

Кожен досвідчений квартирний злодій прекрасно знає список основних потаємних місць, куди люди в першу чергу ховають гроші. Тому буде краще, якщо ви розділите суму на кілька частин і складете гроші в різних «схованках», до яких злодій точно не добереться.

Перед виходом завжди перевіряйте, чи закриті вікна і кватирки. А на період тривалої поїздки необхідно закривати вікна шторами, щоб укрити від цікавих поглядів обстановку у вашій квартирі.

Якщо ви їдете надовго, попросіть сусідів регулярно забирати з поштової скриньки вашу кореспонденцію. Газети, що тижнями складаються у скриньці, будуть явними сигналами того, що господарів квартири давно немає вдома.

Хорошим способом для імітації присутності стане включений радіоприймач або увімкнене в передпокої світло.

У разі, якщо ви все ж таки стали жертвами квартирних злодіїв, не варто відразу заходити до приміщення – так можна знищити речові докази присутності «непроханих гостей». Краще одразу зателефонувати до міліції та дочекатися приїзду слідчо-оперативної групи. Тож, будьте уважними та обережними, бережіть своє майно!

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/6544 | Переглядів: 133Дата публікації: 18:30 31.12.2014