Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
В Україні оголошено часткову мобілізацію у три черги протягом 210 днів.
В Україні оголошено часткову мобілізацію у три черги протягом 210 днів.

Поділитися новиною:

В Україні оголошено часткову мобілізацію у три черги протягом 210 днів.

Сьогодні в країні настали складні часи, тому ми маємо організуватися й допомогти нашій державі вистояти!

Олександр Долженко звертається до всіх чоловіків призовного віку Куп’янського та Дворічанського району з закликом об’єднатися та  захистити Україну від агресора.

«У цей найскладніший час коли над Україною постала чорна тінь загрози, коли вирішується доля цілісності нашої держави, ми  не маємо права бути безсторонніми, пасивними спостерігачами. Кожен чоловік повинен готуватися до того, аби взяти до рук зброю і захистити свої домівки від загарбника, вставайте на захист своєї країни, записуйтесь добровольцями у військкоматах, не ухиляйтеся від призову, адже якщо не ми будем захищати свою свободу - тоді хто? Закликаю всіх українців хто хоче миру, кому дорога свобода і незалежність України до об’єднання та взаємопідтримки. Сьогодні ми усі повинні стати  на захист України, знайдіть в собі сили та мудрість проявляти любов та турботу до усіх, хто поруч.»

 

Що потрібно знати про мобілізацію!

Мобілізації підлягатимуть чоловіки віком від 18 до 60 років. При цьому ті, кому виповнилося від 50 до 60 років, можуть бути мобілізованими добровільно. На добровільних засадах відбуватиметься і мобілізація жінок віком від 25 до 60 років. Чоловіки до 25 років, які не проходили служби в армії, будуть призиватися виключно на контрактній основі. Звільненими від мобілізації за українським законодавством можуть бути  громадяни, які мають трьох і більше дітей, працівники, закріплені за державними підприємствами, народні депутати, студенти та аспіранти денної форми навчання та ті, що мають на утриманні непрацездатних громадян.

Повідомленням про факт мобілізації є повістки, які можуть розносити за місцем проживання або роботи військовозобов'язаних. Призов громадян за мобілізацією через військкомати здійснюють представники виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. До розповсюдження повісток можуть залучатися також правоохоронці. Отримання повістки ще не означає обов'язковий призов до війська, наголошують у військкоматах. Адже виклики військовозобов'язаних проводяться в тому числі для уточнення місця проживання, рівня спеціальності, навичок, стану здоров'я, придатності до військової служби.

Якщо військовозобов'язаного мобілізували і відправили в зону проведення антитерористичної операції, за ним впродовж року зберігається місце роботи та середній заробіток. Не припиняється також державна реєстрація громадян, які до призову займалися підприємницькою діяльністю як фізичні особи.

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/6594 | Переглядів: 96Дата публікації: 15:39 28.01.2015