Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

полковник поліції

Долженко Олександр Миколайович

Відповідь заявникам
Посилання


«Виступ начальника Куп’янського МВ Олександра Долженко на сесії районної ради»
«Виступ начальника Куп’янського МВ Олександра Долженко на сесії районної ради»

Поділитися новиною:

«Виступ начальника Куп’янського МВ Олександра Долженко на сесії районної ради»

25.02.2015 року в районному домі культури відбулось 50 засідання сесії районної ради шостого скликання. На засіданні були присутні: Куп’янський міжрайонний прокурор старший радник юстиції Калюга В.О., начальник Куп’янського МВ полковник міліції Долженко О.М., голова райдержадміністрації Ситник М.М., голова районної ради Чернова С.П., депутати районної ради, начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації, голови сільських та селищних рад.

Першим  доповідь розпочав Володимир Калюга Куп’янський міжрайонний прокурор. Під час свого виступу Володимир Олександрович розповів про стан законності та результати діяльності міжрайонної прокуратури за 2014 рік.

На порядку денному одним із питань був стан злочинності в Куп’янському районі у 2014 році. По даному питанню виступив начальник Куп’янського міськвідділу Олександр Долженко:

«За час виконання мною обов’язків начальника Куп’янського МВ з 01.05.2014 року, були вжиті вичерпні заходи щодо покращення результатів оперативно-службової діяльності Куп’янського МВ, швидкого та ефективного реагування на будь-які повідомлення громадян, підняття рівня професіоналізму у працівників міліції. Завдяки цьому Куп’янський міськвідділ  зайняв  перше місце серед райвідділів в Харківській області та ми не зупинимось на досягнутому.

Робота правоохоронців перш за все, орієнтована на захист прав і свобод людини, протидії незаконному обігу зброї та наркотиків. На даний час це актуальні проблеми тому що, через Куп’янський район постійно йдуть колони, як в зону АТО так і з неї, і часто так буває коли повертаючись з Луганської чи Донецької областей військові везуть з собою ніде не записану зброю, всі виявлені факти зареєстровані та передані до військової прокуратури.

Якісне виконання своїх службових обов’язків – ось що я вимагаю від кожного працівника міліції. Я завжди їм говорю, - відносьтесь до горя людей так, як нібито це горе сталось у вас або членів вашої сім’ї. Значною частиною в забезпеченні правопорядку та законності в регіоні також є підтримка органів місцевої влади та самих жителів Куп’янського району.»

Після закінчення виступу Олександра Миколайовича усі бажаючі мали змогу поставити запитання та почути на них обґрунтовані відповіді.

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/6634 | Переглядів: 172Дата публікації: 17:21 26.02.2015
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Опитування
Як Ви оцінюєте діяльність працівників поліції:

Достатньо добре

Задоволений

Скоріш задоволений

Скоріш не задоволений

Не задоволений


Чи довіряєте Ви співробітникам Куп’янського відділу поліції:

ТАК

НІ


Що на Вашу думку треба поліпшити в діяльності поліції:

Якість розгляду звернень громадян

Ставлення працівників до громадян (ввічливість, тактовність)

Бажання поліцейських допомогти, уважність

Швидкість реагування на заяви та повідомлення

Все влаштовує

Інше


Чи задоволені Ви роботою поліції під час виклику і первинного контакту на місці події:

Задоволений

Незадоволений

Інше


Чи залишились Ви задоволені розглядом звернення та прийнятого по ньому рішення:

Задоволений

Скоріш задоволений

Скоріш не задоволений

Не задоволений

Інше


Результати опитувань