Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

полковник поліції

Долженко Олександр Миколайович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Ближче до населення
Ближче до населення

Поділитися новиною:

Ближче до населення

Заступник начальника – начальник міліції громадської безпеки Куп’янського МВ майор міліції Чернишов С.М. спільно з головою райдержадміністрації Ситник М.М., за участю представників пенсійного фонду та енергозбуту провели зустрічі з трудовими колективами Вишнівської, Просянської сільських рад та їх мешканцями. Тож всі бажаючи мали змогу особисто звернутись з найбільш актуальними питаннями.

Сергій Миколайович з початку виступу представив нового дільничного інспектора міліції, який тепер буде обслуговувати дану територію, а потім ознайомив присутніх з головними принципами та завданнями у роботі правоохоронних органів у сучасних умовах, доповів про результати діяльності міськвідділу з початку поточного року та повідомив про оперативно-профілактичні заходи, які проводяться на території  обслуговування для покращення криміногенної обстановки. Крім цього з метою попередження, довів інформацію про те, що відносно громадян почастішали випадки скоєння такого виду злочину, як шахрайство, тому щоб не стати жертвою обману, необхідно бути пильними та уважними.

У ході зустрічі представників трудових колективів цікавило, яка робота проводиться щодо реформування органів внутрішніх справ, які є позитивні зміни у роботі правоохоронних органів у зв’язку із запровадженням нового Кримінального процесуального кодексу.

Бесіда пройшла в теплій та дружній обстановці. Працівники трудових колективів на чолі з сільськими головами подякували правоохоронцям за змістовну зустріч та висловили бажання й надалі вживати спільних заходів.

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/6733 | Переглядів: 107Дата публікації: 15:16 24.04.2015