Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Міліціонери Куп`янщини провели для школярів пізнавальну екскурсію.
Міліціонери Куп`янщини провели для школярів пізнавальну екскурсію.

Поділитися новиною:

Міліціонери Куп`янщини провели для школярів пізнавальну екскурсію.

Днями на території Куп’янського МВ ГУМВС України в Харківській області пройшов день відкритих дверей. Захід було проведено не лише з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, а також з метою проведення профілактичної бесіди про основні рекомендації щодо безпечного поводження під час літніх канікул.

Екскурсія була організована для учнів початкових класів ЗОШ № 1. Юних гостей зустрічав начальник кадрового забезпечення підполковник міліції Олександр Сіняєв, який привітав школярів та розповів про особливості роботи міськвідділу.

 

- Перед тим, як вирушити на екскурсію, - Олександр Миколайович звернувся до маленьких гостей і  розповів про основні поняття закону й права і дав рекомендації як необхідно провести канікули, дотримуючись простих правил безпечної поведінки.

 

На екскурсії хлопчики й дівчатка ознайомилися з історією створення Куп’янської міліції,  дізнались про героїв – правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов’язків та розглядали створений в Куп’янському МВ музей. Учням розповіли про повсякденну службу правоохоронців.

Правоохоронці розповіли дітлахам про роботу чергової частини міськвідділу, яка без сумнівів є серцем кожного підрозділу ОВС. Школярі спостерігали, як приймаються повідомлення від населення та як працівники міліції на них реагують.

На завершення зустрічі правоохоронці побажали школярам успіхів в ькнавчанні та застерегли від необачливих вчинків, які призводять до проблем із Законом.

В свою чергу дітлахи подякували міліціонерам за цікаво проведений час у міськвідділі та пообіцяли, якщо і повернуться сюди, то тільки в якості співробітників міліції.

 

 

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/7027 | Переглядів: 100Дата публікації: 12:00 18.06.2015