Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Міліція Куп`янщини дбає про безпечне дозвілля дітей
Міліція Куп`янщини дбає про безпечне дозвілля дітей

Поділитися новиною:

Міліція Куп`янщини дбає про безпечне дозвілля дітей

З метою посилення боротьби зі злочинністю серед неповнолітніх і забезпечення належної охорони громадського порядку в місцях їх масового відпочинку наразі в регіоні проводиться загальнодержавна профілактична операція «Літо-2015»

У ході рейдів, проведених співробітниками міськвідділу в місті Куп’янську, виявлені  факти продажу спиртного неповнолітнім (ст. 156 ч.2 КУпАП). Під час проведення заходів було виявлено неповнолітніх, які розпивали алкогольні напої у громадському місці (ст.178 КУпАП). Наразі матеріали направлені до суду.

Масового характеру набувають випадки, коли бездоглядними стають діти при живих батьках. Останні в пошуках заробітку фактично втрачають свою дитину. Чим вона живе, з ким дружить – рідним байдуже. Тільки розводять руками , коли дізнаються від правоохоронців, що їхня дитина має причетність до вчинення злочинів. Найперша причина таких порушень - безконтрольність з боку батьків. Саме за невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей впродовж червня поточного року працівниками міліції притягнуто до відповідальності двох осіб за ст.184 КУпАП, матеріали направлені до суду.

Щоб попередити нещасні випадки та неприємні ситуації з неповнолітніми правоохоронці звертаються до батьків з проханням не забувати контролювати своїх дітей, цікавитись де, з ким та як вони проводять свій вільний час. Пам’ятайте, основним і єдиним дієвим контролем за поведінкою дітей - є контроль з боку рідних та близьких.

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/7061 | Переглядів: 79Дата публікації: 10:16 30.06.2015