Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
«Ближче до населення»
«Ближче до населення»

Поділитися новиною:

«Ближче до населення»

На території Куп’янського району постійно проводяться заходи, направлені на поліпшення тісної взаємодії з населенням, укріплення довіри людей до міліції, з метою обговорення з громадянами проблем та їх вирішення.

Так і 06.08.2015 року дільничним інспектором міліції Поповим Олександром в Кислівській та Ягіднянській сільській раді були проведені виступи перед населенням та трудовими колективами. Під час виступу дільничним було відзвітовано про стан правопорядку на території сільської ради та виконану ним роботу, також обговорювались проблемні питання, які виникають у повсякденному житті мешканців району, а саме:, недопущення протиправних посягань щодо осіб похилого віку, попередження шахрайств відносно них. Також додатково проведена індивідуально-попереджувальна робота з особами, схильними до вчинення насильства в сім’ї та піднаглядними,   щодо профілактики та виявлення кримінальних правопорушень пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів.

В ході виступу Олександр Попов розповів, що ним постійно проводяться заходи, направлені на поліпшення тісної взаємодії з населенням, укріплення довіри людей до міліції, з метою обговорення з громадянами проблем та їх вирішення. Одним із цих заходів – є відвідування помешкань, коли дільничні інспектори обходять усі без виключення будинки на своїй ділянці, спілкуються з кожним жителем і роздають візитні картки, в яких вказані графіки прийому громадян і контактні телефони кожного дільничного, проводять профілактичні бесіди. Основне завдання – це донести інформацію до кожної людини.

Т.в.о начальника Куп’янського МВ

підполковник міліції                                                                   І.В. Лаптєв

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/7176 | Переглядів: 106Дата публікації: 16:17 09.08.2015