Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

полковник поліції

Долженко Олександр Миколайович

Відповідь заявникам
Посилання


Правоохоронці затримали осіб які жорстоко вбили чоловіка.
Правоохоронці затримали осіб які жорстоко вбили чоловіка.

Поділитися новиною:

Правоохоронці затримали осіб які жорстоко вбили чоловіка.

Співробітники сектору кримінальної міліції Куп’янського МВ оперативно затримали чоловіків, які безжально побили а потім зарізали свого знайомого до смерті.

До чергової частини Куп’янського МВ 26.08.2015 року надійшло повідомлення про виникнення пожежі в домоволодінні, під час якої загинув його мешканець. За вказаною адресою негайно виїхала слідчо-оперативна група. Коли правоохоронці прибули на місце події, вони виявили тіло 41- річного чоловіка, яке направили до моргу. Згідно довідки з міжрайонного відділу ХОБСМЕ м. Куп’янська, причиною смерті чоловіка: стали масивна внутрішня кровотеча, чисельні переломи ребер з права, травма грудної клітини.

Правоохоронцями одразу були розпочаті заходи щодо встановлення особи, яка вчинила тяжкий злочин. З’ясувалось, що 26.08.2015 близько 21 години до загиблого 41 – річного місцевого мешканця завітали його знайомі, з якими він вживав спиртні напої. Під час застілля два товариші, а  саме 33 – річний та 28 – річний жителі м. Куп’янськ почали сварку з 41 – річним господарем на грунті раптово виниклих неприязних відносин через відмову потерпілого надати його знайомим контактний телефон своєї дружини. В ході конфлікту 33 – річний молодик почав бити потерпілого, який після ударів впав на підлогу, та це не зупинило молодика і погрожуючи вбивством,  він вимагав у померлого телефон дружини. Після чергової відмови, 33 – річний молодик взяв у сусідній кімнаті дерев’яну дошку та наніс декілька ударів потерпілому в області плеча, шиї та голови. Але і цього виявилось замало для 33 – річного молодика, тому він запропонував своєму 28 – річному товаришу разом вбити чоловіка кухонним ножем. Усвідомлюючи наслідки, товариші діючи за змовою, по черзі нанесли померлому близько 15 ударів ножем в область грудної клітки, після чого нанесли ще декілька ударів ногами, чим спричинили смерть 41 – річному чоловіку.

В подальшому, з метою укриття слідів злочину та уникнення відповідальності за вчинене товариші підпалили будинок та зникли з місця події.

 Підозрювані зізнались в скоєному злочину та були затримані згідно ст. 208 КПК України та знаходяться в ізоляторі тимчасового тримання Куп’янського МВ.

За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст. 115 (вбивство) Кримінального кодексу України. Санкцією даної статті передбачено відповідальність у вигляді позбавлення волі строком від 10 до 15 років або довічним позбавленням волі.

 

Начальник  Куп’янського МВ

полковник міліції                                                                        О.М. Долженко

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/7219 | Переглядів: 65Дата публікації: 18:10 01.09.2015
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Опитування
Як Ви оцінюєте діяльність працівників поліції:

Достатньо добре

Задоволений

Скоріш задоволений

Скоріш не задоволений

Не задоволений


Чи довіряєте Ви співробітникам Куп’янського відділу поліції:

ТАК

НІ


Що на Вашу думку треба поліпшити в діяльності поліції:

Якість розгляду звернень громадян

Ставлення працівників до громадян (ввічливість, тактовність)

Бажання поліцейських допомогти, уважність

Швидкість реагування на заяви та повідомлення

Все влаштовує

Інше


Чи задоволені Ви роботою поліції під час виклику і первинного контакту на місці події:

Задоволений

Незадоволений

Інше


Чи залишились Ви задоволені розглядом звернення та прийнятого по ньому рішення:

Задоволений

Скоріш задоволений

Скоріш не задоволений

Не задоволений

Інше


Результати опитувань