Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину – теж злочин!
Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину – теж злочин!

Поділитися новиною:

Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину – теж злочин!

Куп’янські правоохоронці суворо попереджають тих, хто свідомо каже неправду, повідомляючи про злочин. За такі дії «брехунам» доведеться у кращому випадку займатися виправними роботами, у гіршому – сісти за грати.

З таким неправдивим повідомленням до Куп’янського МВ звернулась і 18 - річна дівчина. В заяві вона пояснила, що невідома особа викрала її планшет марки «Nomi С07003» з сумки, коли та знаходилась у знайомих в смт. Куп’янськ – Вузловий.

В ході проведення досудового розслідування, завдяки оперативно – розшуковим заходам правоохоронцям, які були спрямовані на виявлення та затримання злочинця, вони встановили, що молода дівчина за власним бажання 28.08.2015 року вранці пішла на Куп’янський міський ринок та продала свій планшет марки «Nomi С07003» місцевому жителю за 400 гривень.

Таким чином, 18 – річна дівчина умисно даючи завідомо неправдиву заяву про вчинений злочин, сама вчинила кримінальне правопорушення.

Слідчим відділом Куп’янського МВ відкрито кримінальне провадження за ст. ч. 1 ст. 383 (Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину) Кримінального кодексу України. Санкцією данної статті передбачене покарання виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до двох років.

Молодій дівчині вже повідомлено про підозру.

Шановні громадяни! Пам'ятайте про те, що повинно бути чесним завжди та будь з ким, а перш за все з самим собою!

 

 

Начальник Куп’янського МВ

полковник міліції                                                                          О.М. Долженко

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/7359 | Переглядів: 141Дата публікації: 16:49 01.10.2015