Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОСИЛЕНІ ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ
У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОСИЛЕНІ ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ

Поділитися новиною:

У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОСИЛЕНІ ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ

З урахуванням серії терористичних атак в Європі, активізації окупаційних сил на сході країни, з урахуванням високих ризиків терористичної загрози всі правоохоронні структури Харківської області переведені на посилений режим роботи. Наказ про це підписав начальник ГУНП в Харківській області генерал поліції третього рангу Анатолій Дмитрієв.

Згідно з наказом у ГУ Національної поліції в Харківській області створено тапрацює оперативний штаб, куди надходять усі повідомлення про оперативнуситуацію в області.

Для посилення громадської безпеки громадян збільшена кількість патрульних нарядів, створено групи швидкого реагування, які цілодобовонесуть службу.

Відповідно до рішень, прийнятих на координаційній нараді під головуванням Президента України, ключові об’єкти інфраструктури (аеропорти, вокзали, автостанції, метрополітени, траси та мости державного значення, об’єкти військово-промислового комплексу тощо), а також дипломатичні установи, місця масового скупчення людей будуть посилено охоронятися.

Керівництво Національної поліції, МВС України закликає утриматись від дій, які можуть бути використані деструктивними силами та спровокувати загрозу громадській безпеці.

Посилення заходів безпеки сьогодні – вимога часу. Тому звертаємося до громадян з проханням із розумінням ставитися до перевірок документів, огляду особистих речей і транспортних засобів, охорони об’єктів життєзабезпечення, транспортних магістралей і мостів, а також інших превентивних заходів, які проводять правоохоронці.

Шановні громадяни! Будьте пильними та негайно інформуйте правоохоронні органи (найближчого правоохоронця або за телефоном 102) про підозрілі предмети або про осіб, поведінка чи зовнішній вигляд яких викликає підозру.

 

ВК ГУНП

в Харківській області

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/7598 | Переглядів: 143Дата публікації: 11:37 17.11.2015