Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
«В Куп’янську викрито «дует» крадіїв»
«В Куп’янську викрито «дует» крадіїв»

Поділитися новиною:

«В Куп’янську викрито «дует» крадіїв»

У Куп’янському відділі поліції розслідується багатоепізодне кримінальне провадження за фактами крадіжок майна у громадян 18 – річним та неповнолітнім жителями міста Куп’янськ.

На протязі 4 місяців 2015 року 18 – річним молодиком було скоєно 10 крадіжок, три з яких за попередньою змовою з неповнолітнім хлопцем. У ході проведення досудового розслідування було встановлено що молоді хлопці разом орудували тільки в Куп’янському районі.

18 – річний місцевий житель скоїв свою першу крадіжку 10.06.2015 року в м. Куп’янськ, де шляхом вільного доступу, через незаперті двері проник до приміщення гаражу, розташованого на території домоволодіння, звідки викрав майно на загальну суму 1372 гривні. Майже ідентично молодик скоїв ще 6 крадіжок по місту Куп’янськ чим спричинив матеріальну шкоду власникам в сумі на 8725 гривень.

Молодик вже разом за попередньою змовою з  неповнолітнім хлопцем 04.10.2015 року в селі Кругляківка шляхом злому вхідних дверей проникли до магазину, де викрали гроші, які знаходилися в касі в сумі 947 гривень та намагались винести товар магазину, але у зв’язку з наближенням місцевих мешканців покинули майно в магазині.

Продовжуючи мандрувати Куп’янським районом хлопці згодом в селі Колісниківка  шляхом злому замка проникли до дачного будинку звідки викрили майна згідно з висновком експертизи в сумі на 1575 гривень. Через декілька днів  повернувшись до села Колісниківка на зупиночній платформі «Скоростна» відокремленого підрозділу Куп’янської дистанції сигналізації та зв’язку Державного підприємства «Південна залізниця» шляхом злому колійного ящику світлофору Н1, викрали два трансформатори марки ПРТ-А чим завдали матеріальну шкоду на суму 192 гривні.

Молодим хлопцям вже повідомлено про підозру.

По даним фактам слідчим відкрито кримінальне провадження за ч.2, 3 ст. 185 (крадіжки, вчинені за попередньою змовою групою осіб і поєднані з проникненням у житло) Кримінального кодексу України. Санкції статті передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 6 років.

 

 

Начальник Куп’янського відділу поліції

полковник поліції                                                                          О.М. Долженк

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/7603 | Переглядів: 119Дата публікації: 11:53 18.11.2015