Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!
ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Поділитися новиною:

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

06 листопада 2015 року Наказом МВС України № 1377 була затвердженна «Інструкція про порядок ведення єдиного обліку в органах поліції заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події»

Згідно даної інструкції прийняття заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події незалежно від місця і часу їх учинення, повноти отриманих даних, особистості заявника здійснюється цілодобово і негайно тим органом поліції, до якого надійшла заява чи повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення та іншу подію, або слідчим, або іншою посадовою особою, якою самостійно виявлено з будь-якого джерела обставини, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення.

Облік таких заяв та повідомлень проводиться уповноваженими працівниками чергових частин, а саме: оперативним черговим, черговим, помічником чергового, працівниками інших структурних підрозділів поліції, яких призначено підмінними черговими в установленому порядку, оператором телефонної лінії «102» або іншою посадовою особою.

При особистому зверненні заявника до поліції із заявою чи повідомленням про вчинене кримінальне правопорушення та іншу подію оперативний черговий або інша службова особа в кімнаті для приймання громадян цілодобово оформляють протоколи усних заяв і відразу реєструють заяви в журналі єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події.

Заяви і повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, що надійшли до органу поліції - поштою (електронною поштою), телеграфом, факсимільним зв’язком або зв’язком іншого виду (мобільним зв’язком), реєструються в підрозділах документального забезпечення цих органів, доповідаються начальникові органу поліції або особі, яка виконує його обов’язки. Останні, у свою чергу, накладають письмові резолюції щодо подальшого розгляду заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події з ознаками кримінальних правопорушень у порядку, передбаченому пунктом 5 розділу ІІІ «Інструкції про порядок ведення єдиного обліку в органах поліції заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події»

Оперативний черговий, отримавши заяву чи повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення та іншу подію відразу реєструє її в журналі ЄО та направляє на місце події слідчо-оперативну групу, чи групу реагування.

Шановні громадяни якщо проти Вас скоєно протиправні дії одразу звертайтесь до поліції адже чим більше часу проходить з моменту злочину, тим більше можливостей у зловмисника зникнути і збути викрадене. Та й пам’ять свідків не ідеальна – більшість із них з великими труднощами пригадує те, що відбулося декілька годин назад. Тому звертатися до поліції потрібно відразу після події.

Чергова частина Куп’янського відділу поліції :  (05742) 5-33-44 або 102.

На сайті Куп’янського відділу поліції функціонує зворотній зв’язок, через який Ви можете надіслати запитання, пропозицію, відгук чи повідомлення. Ваше звернення в обов’язковому порядку буде розглянуто після чого ви отримаєте письмове повідомлення про рішення.

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/7674 | Переглядів: 129Дата публікації: 17:00 04.12.2015