Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
В Курилівській сільській раді пройшла зустріч з громадою
В Курилівській сільській раді пройшла зустріч з громадою

Поділитися новиною:

В Курилівській сільській раді пройшла зустріч з громадою

22.01.2016 року в приміщенні Курилівської сільської ради заступником начальника Куп’янського ВП підполковником поліції Чернишовим Сергієм Миколайовичем та заступником начальника відділення Куп’янського ВП майором поліції Бондаренко Олегом Миколайовичем була проведена зустріч з головою Курилівської сільської ради Серпокрилом Володимиром Васильовичом та трудовим колективом.

На зустрічі Олег Миколайович звітував про стан правопорядку та виконану роботу інспектора поліції, який обслуговує територію сільської ради. Розповів, що правоохоронцями проводяться заходи, направлені на поліпшення тісної взаємодії з населенням, укріплення довіри людей до поліції, шляхом обговорення з громадянами проблем та можливість їх вирішення.

Сергієм Миколайовичем було роз’яснена ст. 1 Закону України «Про Національну поліцію», що Національної поліція України - це центральний орган виконавчої влади, який служить суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку. Завданням органів поліції є допомагати суспільству влаштувати безпечний та законний добробут для громадян. Поліцейські повинні захищати життя громадян та охороняти громадський порядок.  Що діяльність поліції не можлива без активної допомоги та зацікавленої підтримки з боку населення, оскільки без неї розкриття і профілактика злочинів не буде стовідсотково результативною.

На кінець Сергій Миколайович запросив Володимира Васильовича та усіх бажаючих взяти участь в брифінгу 26 січня о 10.00 годині в приміщенні Куп’янської міської ради за участі керівного складу Куп’янського відділу поліції,  місцевих органів самоврядування, засобів масової інформації, трудових колективів та населення. На брифінгу поліцейські прозвітують про стан правопорядку, виконану ними роботу. Вислухають та нададуть відповідь на всі запитання та пропозиції.

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/7882 | Переглядів: 114Дата публікації: 20:33 22.01.2016