Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
В селі Кіндрашівка відбулась зустріч з населенням.
В селі Кіндрашівка відбулась зустріч з населенням.

Поділитися новиною:

В селі Кіндрашівка відбулась зустріч з населенням.

Сьогодні першим заступником начальника Куп’янського ВП підполковником поліції Лаптєвим Ігорем Вікторовичем була проведена зустріч з головою Кіндрашівської сільської ради Котенко Анатолієм Петровичем та трудовим колективом сільської ради.

В ході зустрічі Ігор Вікторович розповів про реформи, які проводяться в правоохоронній системі. Довів до відома присутніх, що 07 листопада 2015 року в законну силу вступив Закон України «Про Національну поліцію». На теперішній час колишні міліціонери, а тепер вже поліцейські продовжують виконувати свої обов’язки. Розповів,  що правоохоронцями проводяться заходи, направлені на поліпшення тісної взаємодії з населенням, укріплення довіри людей до поліції, шляхом обговорення з громадянами проблем та можливість їх вирішення. Звернув увагу, Ігор Вікторович й на те, що згідно розділу 11 (Прикінцевих положень), пункту 18 Закону України «Про Національну поліцію» до 31 грудня 2016 року поліцейським дозволяється використання службових посвідчень, бланків, печаток, штампів, логотипів та емблем міліції та Міністерства внутрішніх справ України.

На завершення зустрічі, присутнім було запропоновано взяти участь в анонімному анкетуванні щодо оцінки діяльності поліції.

 

 

Начальник Куп’янського ВП

полковник поліції                                                                         О.М. Долженко

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/7884 | Переглядів: 114Дата публікації: 15:50 25.01.2016