Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Зустріч з населенням закінчилась спробою провокації!
Зустріч з населенням закінчилась спробою провокації!

Поділитися новиною:

Зустріч з населенням закінчилась спробою провокації!

26.01.2016 року о 10.00 год. в сесійній залі Куп’янської міської ради відбулась зустріч за участі керівного складу Куп’янського відділу поліції, органів самоврядування, засобів масової інформації, трудових колективів та населення.

Першим виступив начальник Куп’янського ВП полковник поліції Долженко Олександр Миколайович, який розповів про реформи які проводяться в правоохоронній системі. Звернув увагу на те, що завданням органів поліції є допомагати суспільству влаштувати безпечний та законний добробут для громадян але без активної допомоги та зацікавленості з боку громадян, розкриття та профілактика злочинів не буде такою результативною.

 

Наступним виступив перший заступник начальника Куп’янського відділу поліції підполковник поліції Лаптєв Ігор Вікторович, який прозвітував перед населенням про виконану роботу правоохоронцями за 2015 рік.

Після доповіді правоохоронців, розпочався активний діалог з населенням, під час якого піднімались гострі питання та актуальні проблеми.

Однією з проблем на території району є діяльності осіб, які займаються самогоноварінням: "В цьому напрямку дільничними інспекторами проводяться і будуть більш ретельно проводитись заходи, щодо виявлення та припинення такого роду діяльності. На даний час ст. 203 Кримінального кодексу України скасована на підставі Закону № 4025 – 6 від 15.11.2011 року, тому покарання осіб, які займаються самогоноварінням передбачено тільки ст. 176 Кодексу України про Адміністративні правопорушення та згідно ст. 30 Конституції України кожному гарантується недоторканність житла. Враховуючи це, без запрошення господаря,  поліцейський може увійти  до житла чи іншого володіння особи без вмотивованого рішення суду лише в невідкладних випадках, пов’язаних із: рятуванням життя людей та цінного майна під час надзвичайних ситуацій; безпосереднім переслідуванням осіб, підозрюваних у вчиненні злочину; припиненням злочину, що загрожує життю осіб, які знаходяться в житлі або іншому володінні".

Поставало питання й про діяльність ДАІ. Згідно теперішніх реформ та Закону України «Про поліцію», підрозділ ДАІ розформований, колишні інспектори дорожнього руху перейшли до патрульної служби. Під час зупинки транспортного засобу правоохоронці керуються Законом України «Про національну поліцію» та Законом України «Про дорожній рух».

Під час зустрічі було піднято питання по мешканці села Сеньків (чоловік якої після застілля вбив свого сусіда та втік з місця скоєння злочину), що нібито правоохоронці застосовували фізичну силу задля отримання показань жінки щодо чоловіка, адже вона постійно давала різні свідчення по місцю знаходження її чоловіка – вбивці. За даним фактом прокуратурою проводилась перевірка.

Також озвучувалось питання по зверненню громадянина, щодо несанкціонованої торгівлі ялинками. За даним зверненням була проведена перевірка, в ході якої працівники поліції встановили, що дозвіл на торгівлю ялинками був даний Куп’янським виконавчим комітетом. Тому реагування з боку поліції є недоцільним.

«В найближчий час задля зниження криміногенного рівня в районі та оперативності в наданні громадянам невідкладної допомоги буде створено 10 груп швидкого реагування: 6 – по Куп’янському районі, 2 – по Дворічанському районі, 2 – по Шевченківському районі».

На останнє Олександром Миколайовичем було сказано, «Що ми постійно будемо аналізувати проблеми  та потреби місцевого населення для відповідного реагування та подальшого  планування  службової діяльності з метою підвищення її ефективності. Такі зустрічі з населенням та органами самоврядування будуть щомісячні, адже нам є над чим працювати. Однак ці зустрічі повинні проходити в спокійному, толерантному та адекватному спілкуванні, адже тільки під час спокійного діалогу можливо досягти високих результатів та надати відповіді на конкретні звернення громадян.»

Зустріч закінчилась сумбурно, місцеві активісти намагались спровокувати правоохоронців до незаконних дій, але працівники поліції толерантно та спокійно відреагували на влаштоване активістами «шоу».

На майбутнє поліцейські закликають громадян не порушувати публічного порядку, адже всі наступні намагання порушити чинне законодавство, будуть негайно припинені в межах закону.    

Олександр Миколайович приносить всім свою вдячність за активну участь в зустрічі.

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/7896 | Переглядів: 114Дата публікації: 15:17 27.01.2016