Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
В смт. Дворічна відбулася чергова зустріч з громадою.
В смт. Дворічна відбулася чергова зустріч з громадою.

Поділитися новиною:

В смт. Дворічна відбулася чергова зустріч з громадою.

В сесійній залі Дворічанської районної державної адміністрації 27.01.2016 року о 11.00 год. відбулась зустріч керівного складу Куп’янського відділу поліції, органів самоврядування, засобів масової інформації, трудових колективів та населення.

Під час зустрічі Олександр Миколайович Долженко довів до присутніх, що з 07 листопада 2015 року вступив в законну силу Закон України «Про Національну поліцію» тому міліція у нашій державі припинила своє існування. Колишні міліціонери на теперішній час вже поліцейські, продовжують виконувати свої професійні обов’язки і захищають громадян від злочинних посягань. Також згідно розділу 11 (Прикінцевих положень), пункту 18 Закону України «Про Національну поліцію» до 31 грудня 2016 року поліцейським дозволяється використання службових посвідчень, бланків, печаток, штампів, логотипів та емблем міліції та Міністерства внутрішніх справ України.

Розповів Олександр Миколайович й про діяльність ДАІ. Згідно теперішніх реформ та Закону України «Про поліцію», підрозділ ДАІ розформований, колишні інспектори дорожнього руху перейшли до патрульної служби. Під час зупинки транспортного засобу правоохоронці керуються Законом України «Про національну поліцію» та Законом України «Про дорожній рух».

Актуальним питанням сьогодення є боротьба з самогоноварінням. Дільничними інспекторами поліції постійно проводяться заходи щодо припинення такого роду діяльності. Та на даний час ст. 203 Кримінального кодексу України скасована на підставі Закону № 4025 – 6 від 15.11.2011 року, тому покарання осіб, які займаються самогоноварінням передбачено тільки ст. 176 Кодексу України про Адміністративні правопорушення» та згідно ст. 30 Конституції України кожному гарантується недоторканність житла. Враховуючи це, без запрошення господаря,  поліцейський може увійти  до житла чи іншого володіння особи без вмотивованого рішення суду лише в невідкладних випадках, пов’язаних із: рятуванням життя людей та цінного майна під час надзвичайних ситуацій; безпосереднім переслідуванням осіб, підозрюваних у вчиненні злочину; припиненням злочину, що загрожує життю осіб, які знаходяться в житлі або іншому володінні.

Для зниження криміногенного рівня в районі та оперативності в наданні громадянам невідкладної допомоги буде створено 10 груп швидкого реагування: 6 – по Куп’янському районі, 2 – по Дворічанському районі, 2 – по Шевченківському районі».

Також виступив перед громадою заступник начальника Куп’янського ВП підполковник поліції Чернишов Сергій Миколайович, який довів до присутніх Закон України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону» та закликав громадян створювати громадські формування та співпрацювати з поліцією задля спільних дій щодо забезпечення охорони громадського порядку та території району.

В цілому зустріч пройшла в толерантній та спокійній обстановці, без будь – яких провокацій, тому присутні мали змогу провести активний діалог та отримати конкретні відповіді на всі запитання.

Олександр Миколайович приносить всім свою вдячність за участь в зустрічі.

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/7898 | Переглядів: 135Дата публікації: 11:25 28.01.2016