Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Робота Куп’янського ВП за 2015 рік.
Робота Куп’янського ВП за 2015 рік.

Поділитися новиною:

Робота Куп’янського ВП за 2015 рік.

За 2015 рік до чергових частин Куп’янського ВП надійшло 9996 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події, минулий рік - 7293, збільшення реєстрації 37%, з яких 6683 заяви та повідомлення розглянуті відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», кримінальні провадження порушені за 3313 заявами (минулий рік 2575), 1288 кримінальних правопорушень (19 % від загальної кількості зареєстрованих звернень громадян) зареєстровано в ЄРДР без урахування закритих за ст. 284 КПК (минулий рік 1041), з них про підозру повідомлено по 500 кримінальним правопорушенням (минулий рік 549). Розкрито 113 кримінальних правопорушень минулих років (минулий рік – 66).

Вказане свідчить про зростання довіри населення до поліції, та викоренення фактів приховування від реєстрації інформації про події та правопорушення. Також вбачається, що більшу кількість звернень складають повідомлення, які не містять в собі ознак кримінального правопорушення, але відповідно до вимог керівництва Національної поліції, ГУНП в Харківській області, Куп’янського відділу поліції, здійснюється реєстрація всіх без виключення звернень громадян, за кожним з них працівниками відділу проводяться перевірки та приймаються рішення, про що інформується заявник. Цілодобово чергують в Куп’янському ВП дві слідчо оперативні групи та слідчо – оперативна група в с. Ківшарівка, відповідно до вимог наказу час виїзду СОГ – 5 хвилин. Керівництвом відділу здійснюються всі заходи, спрямовані на зменшення часу прибуття працівників поліції на місце події. З метою викоренення фактів укриття від реєстрації заяв та повідомлень громадян, здійснюється щоденний контроль за діяльністю чергової частини, працюють архіватори мовної інформації, здійснюються ввідні завдання. Не можна сказати, що всі недоліки, які були притаманні роботі зі зверненнями громадян викоренені – залишаються факти поверхневого проведення перевірок працівниками ВП, не завжди працівники проявляють достатньо тактовності, співучасті при спілкуванні з громадянами, не завжди достатньо оперативно прибувають на місце події (але це має і об’єктивні причини – велика площа району, досить значна кількість повідомлень) але керівництвом Куп’янського ВП здійснюються заходи спрямовані на їх подолання, та у разі виявлення фактів не реєстрації заяв, нетактовного поводження з громадянами, неякісного проведення перевірок винні притягуються до суворої дисциплінарної відповідальності. Відповідно до вимог наказу МВС України від 22.01.2016 № 53, щодо запровадження нових форм та методів роботи, керівництвом Куп’янського ВП виконуються заходи щодо їх впровадження (збільшення працівників поліції, які безпосередньо несуть службу на вулицях, створення груп реагування), що дасть змогу більш оперативно та якісно реагувати на звернення громадян.

За 2015 рік на території Куп’янського та Дворічанського районів у громадських місцях було скоєно 64 кримінальні правопорушення, у тому числі 43 на вулицях, найбільша кількість – крадіжки 27, грабежів 3,  хуліганств 18. У стані алкогольного сп’яніння скоєно 230 кримінальних правопорушень з них 104 крадіжки та 15 грабежів, 12 заволодінь транспортними засобами та 32 факти хуліганства.

Раніше вчинявшими злочини 359 кримінальних правопорушень (у тому числі з яких судимість не знята або не погашена – 196) з них 200 крадіжок та 25 грабежів, 7 незаконних поводжень зі зброєю, 24 факти хуліганства. Досить значна частка вчинення кримінальних правопорушень особами, які раніше вчиняли злочини (55,75% серед кримінальних правопорушень за якими закінчено досудове розслідування, область – 37,84) вказує на те, що більшість осіб, яких було засуджено за вчинення злочинів не змогли знайти свого місця в суспільстві та на достатньо плідну роботу працівників ВП по розкриттю кримінальних правопорушень серед вказаного контингенту.

Тяжких злочинів  зареєстровано 379 (минулий рік 254), з них про підозру повідомлено по 175 злочинам (минулий рік 143). Скоєно 2 умисних вбивства (минулий рік 11), повідомлено про підозру за 2 кримінальними провадженнями (минулий рік 8). 5 тяжких тілесних ушкодження (минулий рік 2), особи встановлені за 5 ЄРДР (минулий рік - 2). Скоєно 38 грабежів (минулий рік 30), з них про підозру повідомлено по 24 злочинам (минулий рік 24), найбільша кількість – м. Куп’янськ, смт. Куп’янськ-Вузловий, с. Ківшарівка. Найчастіше предметами вказаного виду злочинів стають мобільні телефони, грошові кошти, прикраси. Скоєно 9 розбоїв (минулий рік – 4), з них про підозру повідомлено по 6 злочинам (минулий рік – 2). 694 крадіжок (минулий рік 451), з них про підозру повідомлено по 242 злочинам (минулий рік 204). Найчастіше зловмисники викрадають мобільні телефони, грошові кошти, металеві вироби, продукти харчування. 7 крадіжок з квартир (минулий рік 15), з них про підозру повідомлено по 6 злочинам (минулий рік 12). 16 фактів шахрайства (минулий рік 126), з них про підозру повідомлено по 4 злочинам (минулий рік 79). 37 незаконних заволодінь транспортними засобами (минулий рік 16), з них про підозру повідомлено за 19 кримінальними правопорушеннями (минулий рік 10). 63 факти хуліганства (28 фактів минулий рік), з них про підозру повідомлено по 38 злочинам (минулий рік – 20).

За 2015 рік виявлено 12 фактів незаконного обігу зброї (минулий рік 18), порушені кримінальні справи за ст. 263 КК України (з яких за ч. 1 ст. 263 КК України – 8), із них про підозру повідомлено за 8 (5 – ч. 1) кримінальними провадженнями (минулий рік 18/12).

У розшуку знаходиться 49 злочинців (минулий рік 38). Оголошено у розшук 21 злочинець ( минулий рік 36), припинено розшук 14 злочинців (минулий рік. 29 злочинців),

Розшукується 10 безвісно зниклих громадян (минулий рік 10). У поточному році оголошено 12 осіб які безвісно зникли (минулий рік 10). Припинено розшук 12 безвісно зниклих (минулий рік 13). Встановлюється  14 невпізнаних трупів (минулий рік 17), встановлено  5 (минулий рік 2).

За адміністративні порушення складено 2206 адміністративних протоколи (СДІП – 1953), з яких за насильство в сім’ї – 191 адміністративних протоколи, порушення правил адміністративного нагляду – 112.

Під адміннаглядом знаходиться 25 особи, 117 осіб що формально підпадають під адміністративний нагляд, 272 раніше судимі особи, 193 особи, що вчиняють насильство в сім’ї. За ініціативою ОВС адміннагляд встановлено у відношенні 18 осіб, продовжено за ініціативою міліції 2. 

На профілактичному обліку у СКМСД перебуває  27 неповнолітніх осіб (з початку року поставлено на облік 23 неповнолітні, знято з обліку 27). Спільно зі службою у справах дітей проведено 102 рейди. З метою підвищення рівня правосвідомості неповнолітніх, працівниками СКМСД  проведено 82 лекції та виступу. В ході профілактичної роботи складено 283 адміністративних протоколи. Неповнолітніми скоєно 27 кримінальних правопорушень, потерпіло від кримінальних правопорушень 32 неповнолітніх.

Таким чином на протязі 2015 року відбувся ріст таких видів злочинності як грабежі – майже на 26%, крадіжок – майже на 50 %, розбоїв, незаконних заволодіння транспортними засобами та хуліганств - більш ніж вдвічі. З метою попередження та розкриття вказаних видів кримінальних правопорушень, керівництвом Куп’янського ВП забезпечено патрулювання території обслуговування, профілактичні відпрацювання території, раніше судимих осіб та осіб, що знаходяться під наглядом.

За 2015 рік порушено 102 кримінальних провадження за фактами незаконного обігу наркотиків (минулий рік 101), з них 54 провадження закрито (минулий рік 55). По 36 кримінальним провадженням 27 особам повідомлено про підозру (минулий рік по 32 провадженням 33 особам), в тому числі за 10 фактами збуту. З числа зареєстрованих по 12 кримінальним провадженням ведеться слідство.

Враховуючи вищевикладене, з метою активізації роботи з покращення стану протидії злочинності, забезпечення ефективності розкриття злочинів та усунення факторів, які негативно впливають на криміногенну ситуацію, призводять до вчинення злочинів і правопорушень, зростання їх окремих видів керівництвом ВП щоденно вивчається результати оперативно-службової діяльності кожного підлеглого за добу, заслуховуються звіти працівників про стан виконання запланованих заходів, особисто контролюється підготовка та виконання підпорядкованими працівниками окремих доручень слідчих за кримінальними провадженнями, не допускається їх несвоєчасне та неякісне виконання. По нерозкритим кримінальним правопорушенням щоденно складаються плани необхідних дій, які доводяться до виконавців та заслуховуються їх звіти про виконання запланованих заходів. З урахуванням оперативної обстановки, проводяться оперативно-профілактичні заходи щодо встановлення осіб, причетних до вчинення злочинів майнової спрямованості, зокрема квартирних крадіжок та шахрайств, забезпечено профілактичні відпрацювання території м. Куп’янськ, с. Куп’янськ - Вузловий, с. Ківшарівка, щоденне відпрацювання раніше судимих осіб та осіб, що знаходяться під наглядом.

Особовий склад Куп’янського ВП націлений та готовий до виконання поставлених керівництвом МВС, поліції та ГУНП в Харківській області завдань у боротьбі зі злочинністю. 

 

 

Начальник  Куп’янського ВП

полковник поліції                                                     О.М. Долженко 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/7907 | Переглядів: 106Дата публікації: 10:09 01.02.2016