Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Групи швидкого реагування розпочали свою роботу.
Групи швидкого реагування розпочали свою роботу.

Поділитися новиною:

Групи швидкого реагування розпочали свою роботу.

24.02.2016 року о 08.00 год. розпочали свою роботу 10 груп швидкого реагування: 6 – по Куп’янському районі, 2 – по Дворічанському районі та 2 – по Шевченківському районі.

Група несе службу на автомобілі, охороняє публічний порядок і в любий час за командою чергового виїжджає на виклик.

Прибувши за викликом, ГШР обов’язково обстежить та забезпечить охорону місця злочину до приїзду слідчо-оперативної групи та в разі потреби надасть першу медичну допомогу потерпілим.

Основним завданням груп швидкого реагування це цілодобова оперативна реакція на всі події, злочини та правопорушення. Вони виїжджають на сімейні конфлікти, скандали та хуліганські прояви. Під час патрулювання групи перевірятимуть осіб, за якими встановлено адміністративний та формальний нагляд, насильників в сім’ї та раніше засуджених осіб, які знаходяться на зоні їх обслуговування.

До складу кожної ГШР входять двоє патрульних. Група нестиме службу цілодобово у чотири зміни. Робочий день групи швидкого реагування – 12 годин.

Територія обслуговування Куп’янського ВП розбита на шість зон. Кожна зона має свою групу швидкого реагування. Першочергово здійснюється об’їзд території. В подальшому, якщо немає викликів, ГШР знаходиться на контрольній точці.

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/8030 | Переглядів: 226Дата публікації: 12:29 24.02.2016