Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Шановні громадяни !
Шановні громадяни !

Поділитися новиною:

Шановні громадяни !

МІСЯЧНИК добровільної здачі незареєстрованої вогнепальної зброї, газових пістолетів і револьверів

Оперативна обстановка в Харківській області залишається складною. Значному загостренню у повній мірі сприяє наявність у населення великої кількості вогнепальної зброї. Навряд чи варто говорити про те, що вогнепальна зброя, боєприпаси та вибухівка, які незаконно зберігаються окремими громадянами, містять у собі величезну небезпеку для життя дорослих і насамперед дітей. Отже найбільш доцільним та вірним було б рішення - зареєструвати або добровільно здати зброю до поліції, тобто позбутися цих небезпечних речей самим.

Нагадуємо, що незаконне володіння та зберігання зброї згідно ст. 263 Кримінального Кодексу України карається позбавленням волі на строк до 5 (п'яти) років. Разом з тим, добровільна здача вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухівки, які зберігаються без відповідного дозволу, звільняє від кримінальної відповідальності.

З 01.03.2016 по 31.03.2016 року на території Харківської області проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів.

Громадяни, які мають незареєстровану зброю мають можливість здати її до органів внутрішніх справ за місцем свого мешкання, з подальшою реєстрацією зброї ( за бажанням ) в установленому законом порядку.

Керівництво Куп’янського ВП ГУНП України в Харківській області сподівається на порозуміння та підтримку цього заходу, спрямованого на забезпечення спокою, миру, злагоди в нашому регіоні.

Дозвільна система Куп’янського ВП (з обслуговування м. Куп’янськ, Куп’янського та Дворічанського району) ГУНП України в Харківській області.

м. Куп’янськ, вул. Харківська, 14

099-982-33-15 066-750-19-26

 

Начальник Куп’янського ВП

полковник поліції                                                                       О.М. Долженко

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/8051 | Переглядів: 109Дата публікації: 09:41 01.03.2016