Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Правоохоронці провели лекцію з школярами щодо наслідків вживання наркотиків.
Правоохоронці провели лекцію з школярами щодо наслідків вживання наркотиків.

Поділитися новиною:

Правоохоронці провели лекцію з школярами щодо наслідків вживання наркотиків.

В одній із шкіл міста Куп’янськ 16.03.2016 року інспектором ювенальної превенції майором поліції Стеганцевою Ольгою Миколаївною була проведена профілактична лекція щодо наркоманії серед неповнолітніх.

Основною метою зустрічі було підвищення обізнаності школярів щодо шкідливих наслідків вживання наркотичних засобів та відповідальність за злочини, пов’язані з їхнім незаконним обігом. Дана тема для спілкування обиралась не випадково, адже наркоманія серед неповнолітніх становить серйозну загрозу.

Інспектор наголосила, що деякі молоді люди вважають наркоманію розвагою, але вони навіть не підозрюють, яку небезпеку приховує у собі таке дозвілля, які наслідки спричиняє та до яких життєвих трагедій призводить. Їм здається, що любої миті вони можуть покинути вживати наркотики, проте це - залежність, яку майже неможливо побороти.

Не менш згубною звичкою є: паління цигарок, адже вона може потягнути за собою паління курильних сумішей, а згодом і наркотичних засобів. Такий небезпечний ланцюжок спотворить  назавжди ваше молоде життя.

Завершила лекцію Ольга Миколаївна тим, що  юнаки повинні вчитися на помилках інших людей та розуміти, що наркоманія – це вічне падіння у безодню, в якій немає дна.

 

 

Начальник Куп’янського ВП

полковник поліції                                                                          О.М. Долженко

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/8103 | Переглядів: 108Дата публікації: 15:22 16.03.2016