Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Робота Куп’янського ВП за три місяці 2016 року
Робота Куп’янського ВП за три місяці 2016 року

Поділитися новиною:

Робота Куп’янського ВП за три місяці 2016 року

За три місяці 2016 року робота Куп’янського ВП ГУНП в Харківській області була спрямована на виконання покладених на поліції завдань та функцій щодо забезпечення публічної безпеки та порядку, охорону прав і свобод людини, інтересів суспільства та держави, протидії злочинністю, надання послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або внаслідок надзвичайних ситуацій потребують допомоги. В результаті вжитих заходів значна кількість зареєстрованих злочинів розкрита.

За три місяці 2016 року робота Куп’янського ВП ГУНП в Харківській області була спрямована на виконання покладених на поліції завдань та функцій щодо забезпечення публічної безпеки та порядку, охорону прав і свобод людини, інтересів суспільства та держави, протидії злочинністю, надання послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або внаслідок надзвичайних ситуацій потребують допомоги. В результаті вжитих заходів значна кількість зареєстрованих злочинів розкрита.

За три місяці поточного року до Куп’янського ВП надійшло 3217 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події, минулий рік – 2149, збільшення реєстрації – майже 50 %, що свідчить про зростання довіри населення Куп’янського району до органів внутрішніх справ, та викоренення фактів приховування від реєстрації інформації про події та правопорушення. В ході здійснення заходів з контролю за станом дотримання порядку приймання, обліку та розгляду повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події порушень обліково-реєстраційної дисципліни не виявлено. Із зареєстрованих, 1678 заяв та повідомлень розглянуті відповідно до Закону України «Про звернення громадян», за 280 складені адміністративні протоколи.

Кримінальні провадження порушені за 953 заявами, минулий рік – 741.  548 кримінальних правопорушень зареєстровано в ЄРДР без урахування закритих за ст. 284 КПК, з них про підозру повідомлено по 89 кримінальним правопорушенням порушеним у 2016 році. Розкрито 47 кримінальних правопорушень минулих років.

У звітному періоді серед зареєстрованих кримінальних правопорушень особливо тяжких, без врахування закритих за ст. 284, було скоєно 11 ( м.р. 3), за ним повідомлено про підозру 5 ( м.р. 1). Тяжких злочинів зареєстровано 147 (м.р. 55), з них про підозру повідомлено по 31 (м.р. 21) злочинам.

Умисне вбивство – 3, повідомлено про підозру по 3 КП (м.р. не скоювались).

Умисні тяжкі тілесні ушкодження не скоювались (м.р. 1), про підозру не повідомлялось (м.р. 1)

Скоєно 1 згвалтування (минулий рік не скоювалось), повідомлено про підозру – 1.

Скоєно 9 (м.р. 7) грабежів, за 5 кримінальними правопорушеннями повідомлено про підозру ( м.р. 6). Скоєно 5 розбійних нападів, за 3 кримінальними правопорушеннями повідомлено про підозру, 256 (м.р. 76) крадіжок, з них про підозру повідомлено по 52  злочинам. Крадіжок з квартир – 11 (минулий рік – 2), розкриті 6 (минулий рік – 2).

40 (м.р. 4) фактів шахрайств, з них про підозру повідомлено за 6 КП ( м.р. 1). 3 незаконних заволодінь транспортними засобами (м.р. - 2), з них про підозру повідомлено за 1 (м.р - 1)  кримінальним правопорушенням.

19 фактів хуліганства (минулий рік - 13), з них про підозру повідомлено по 6 злочинам (минулий рік – 8).

  За звітний період виявлено 6 фактів незаконного обігу зброї (в т.ч. вогнепальної – 5) (минулий рік – 2/2), за якими порушені кримінальні справи за ст. 263 КК України, про підозру не повідомлялось (минулий рік – 2/2).

У розшуку знаходиться 42 злочинці (м.р. 35). Оголошено у розшук 9 злочинців ( м.р. 2), припинено розшук 12 злочинців (м.р. 5 злочинців).

Розшукується 14 безвісно зниклих громадян ( м.р. 9). У поточному році оголошено 7 осіб, які безвісно зникли ( м.р. 2). Припинено розшук 3 безвісно зниклих (м.р. 3).

Встановлюється  13 невпізнаних трупів ( м.р. 14), припинено 1 (м.р.3).

Порушено 31 ( м.р. 38) кримінальних проваджень за фактами незаконного обігу наркотиків, з яких 13 закрито (м.р. – 16). Повідомлено про підозру за 2 (м.р. - 15) кримінальним провадженнями, в тому числі за фактами збуту – 0 (м.р. - 5), та 1 (м.р. 7) кримінальним правопорушенням минулих років.

У громадських місцях було скоєно  29 ( м.р. 11)  кримінальних правопорушень, у тому числі 25 ( м.р. 3) на вулицях. У стані алкогольного сп’яніння скоєно 61 ( м.р. 71). Раніше судимими – 74 (м.р. 109). Неповнолітніми – 4 (м.р. – 3). Як позитивну тенденцію, слід відзначити зменшення, у порівнянні з минулим роком, кількості кримінальних правопорушень, вчинених раніше судимими та в стані алкогольного сп’яніння. В той же час необхідно відмітити значне збільшення кримінальних правопорушень, які було вчинено в громадських місцях, в тому числі на вулиці.

За адміністративні порушення складено 476 адміністративних протоколи, з яких за ст. 156 КУпАП – 9, ст. 164 – 3, ст. 173-2  КУпАП– 117, пст. 187 КУпАП - 33.

Під адміннаглядом знаходиться 34 особи, 115 осіб що формально підпадають під адміністративний нагляд, 222 особи, що вчиняють насильство в сімї, 207 осіб, засуджені до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі, 275 раніше судимих. За ініціативою ОВС адміннагляд встановлено у відношенні 13 осіб. Дільничними офіцерами поліції складено 423 адміністративних протоколи, з яких за ст. 187 КУпАП – 33, 173-2 – 117.

    На профілактичному обліку в ювенальній превенції перебуває  23 неповнолітніх осіб (з початку року поставлено на облік 5 неповнолітніх, знято з обліку 9). Спільно зі службою у справах дітей проведено 9 рейдів. З метою підвищення рівня правосвідомості неповнолітніх, працівниками ювенальної превенції проведено 3 лекції та виступи. В ході профілактичної роботи складено 46 адміністративних протоколів (ст. 156 - 2 КУпАП – 1, ст. 173 КУпАП – 1, ст. 175-1 КУпАП - 4, ст. 178 КУпАП – 1, ст. 184 КУпАП – 38), з яких у відношенні неповнолітніх – 5, дорослих – 41.

  На території обслуговування Куп’янського ВП знаходиться 3 об’єкти дозвільної системи (149 одиниць зброї), власників гладкоствольної зброї – 1504 (нараховується 1690 одиниць зброї), власників газової зброї 96, 43 власника холодної зброї (48 одиниць зброї), проведено перереєстрацію 117 одиниць зброї. Добровільно здано 6 одиниць вогнепальної зброї.

За звітний період на території обслуговування скоєно 38 ДТП (м.р. 17), з яких 5 ДТП (м.р. 5) з постраждалими – загинула 1 особа та травмовано 8 осіб (м.р. 1/6). За порушення правил дорожнього руху складено 66 адміністративних протоколів за порушення ПДР. З метою попередження та недопущення дорожньо-транспортного травматизму серед учасників дорожнього руху проведено 8 бесід в трудових колективах та організаціях, проведено 3 тематичні заходи для дітей. За звітний період за участю дітей ДТП не сколювались.

У поточному році Куп’янським ВП ГУНП в Харківській області активно ведеться робота по формуванню позитивного іміджу працівників поліції, ключовим показником оцінки роботи поліції є думка населення про роботу поліції. З цією метою до засобів масової інформації систематично надається інформація про вчинені злочини та результати їх розкриття, про заходи щодо охорони громадського порядку та профілактику правопорушень.

Проведена робота висвітлюється регіональними виданнями та місцевим радіо і телебаченням. Підготовлено та розміщено 45 матеріалів про роботу Куп’янського ВП, з яких 3 матеріали про охорону громадського порядку, попередження незаконного обігу зброї – 3, робота з особовим складом – 2, інших - 32. З них у друкованих засобах масової інформації опубліковано 12 матеріалів, по радіо 8 передач та інформаційних повідомлення. На сайті ВП розміщено 40 інформацій.

За звітний період проведено 14 виїзних прийомів громадян, 13 прямих телефонних ліній, 14 виступів у трудових колективах.

Для більш якісного виконання функціональних обов’язків працівниками Куп’янського ВП ГУНП в Харківській області та оперативного реагування на заяви та повідомлення про кримінальні правопорушення, зокрема дільничними офіцерами поліції, в сільських радах дільничним офіцерам поліції виділені приміщення для прийому громадян.

Особовий склад Куп’янського ВП вживає вичерпних заходів щодо недопущення росту злочинності на обслуговуваній території, але як у кожній роботі існують проблемні питання та недоліки, які впливають на кінцевий результат, оскільки залишаються фактори, які негативно впливають на криміногенну ситуацію на території обслуговування, серед яких –

  • продовження військових дій в окремих районах Луганської та Донецької областей; вивезення із зони АТО до інших областей значної кількості озброєння та його використання для здійснення злочинної діяльності;
  • девальвація гривні, знецінення доходів населення, зростання цін на всі види товарів та послуг, у т.ч. на: харчування, одяг та взуття,  комунальні послуги, побутову техніку, фармацевтичну продукцію;
  • низький рівень заробітної плати у більшості працівників; безробіття, недостатня кількість робочих місць особливо у населених пунктах сільської місцевості;
  • недостатній рівень культури та правосвідомості громадян, що, поряд з іншими факторами, сприяє поширенню алкоголізму, наркоманії, насильства в сім’ї, побутових конфліктів;
  • високий рівень злочинів проти життя та здоров’я особи. зокрема убивств;
  • зростання кількості кримінальних правопорушень корисливо – насильницького спрямування, таких як розбійні напади, грабежі, крадіжки, шахрайства;
  • неналежний стан покриття на автошляхах, високий рівень аварійності.

 

       З метою профілактики та запобіганню крадіжок, хуліганств, грабежів, розповсюдження наркоманії у молодіжному середовищі пропонуємо продовжити роботу щодо покращення освітлення дворових територій та вулиць, здійснення ремонт покриття автошляхів, встановлення камер відео спостереження, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо запобіганню та профілактики злочинів, проведення спільних заходів з метою виявлення неповнолітніх, які схильні до бродяжництва, жебрацтва та правопорушень, вживають наркотичні засоби або психотропні речовини, а також виявлення осіб, які втягують неповнолітніх у противоправну діяльність.

 

 

Начальник                                                                              О.М. Долженко

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/8165 | Переглядів: 198Дата публікації: 10:08 07.04.2016