Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

полковник поліції

Долженко Олександр Миколайович

Відповідь заявникам
Посилання


Правоохоронці просять громадян бути пильними під час травневих свят.
Правоохоронці просять громадян бути пильними під час травневих свят.

Поділитися новиною:

Правоохоронці просять громадян бути пильними під час травневих свят.

29.04.2016 року у голови Куп’янської районної державної адміністрації Ситник М.М. відбулась нарада щодо співпраці на травневі свята.

Під час травневих свят Куп’янські поліцейські працюватимуть у посиленому режимі несення служби. В разі необхідності, вживатимуться додаткові заходи безпеки, зокрема перевірка автотранспорту, документів тощо. Керівництво ВП заздалегідь просить порозуміння з боку громадян, адже посилення заходів безпеки передусім  спрямовані на недопущення порушень громадського порядку та спокою куп’янчан.

Зважаючи на це, працівники поліції просять громадян дотримуватися правил безпеки. Зокрема, в разі виявлення підозрілого предмету у місці святкування, чи будь якому іншому, негайно повідомити про це до правоохоронних органів. Відійти від знахідки на максимальну безпечну відстань та відвести інших громадян. Ні в якому разі самостійно не торкатися та не переміщати незнайомий підозрілий предмет, не заливати його рідиною, не засипати піском, не користуватися поблизу радіо- і електроапаратурою, переговорними пристроями.

Про невідомі предмети, що можуть бути схожі на вибухові пристрої, або залишені без нагляду речі, наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, а також фактів чи інформації про наміри здійснення сепаратистської та терористичної діяльності, просимо звертатися за телефонами: 102, або повідомляйте особисто до чергової частини Куп’янського ВП.

Максимальна кількість правоохоронців буде задіяна на забезпечення охорони публічного порядку й безпеки громадян, здійснення правоохоронних заходів щодо попередження можливих порушень громадського порядку та недопущення провокацій під час проведення заходів.

На Пасху до охорони публічного порядку буде задіяно 32 працівника поліції. З метою відслідковування ситуації та швидкого реагування на правопорушення, у цілодобовому режимі працюватиме оперативний штаб.

01.05.2016 року під час відзначення Дня міжнародної солідарності трудящих в м. Куп’янськ та смт. Куп’янськ - Вузловий забезпечувати охорону публічного порядку та безпеку громадян буде 16 правоохоронців.

Шановні куп’янчани та гості, просимо Вас виявляти пильність, не порушувати публічний порядок, ставитися з повагою один до одного та не провокувати конфліктні ситуації.

 

Начальник Куп’янського ВП

полковник поліції                                                                          О.М. Долженко

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/8244 | Переглядів: 153Дата публікації: 14:04 29.04.2016
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано