Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

полковник поліції

Долженко Олександр Миколайович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Правоохоронці просять громадян бути пильними під час травневих свят.
Правоохоронці просять громадян бути пильними під час травневих свят.

Поділитися новиною:

Правоохоронці просять громадян бути пильними під час травневих свят.

29.04.2016 року у голови Куп’янської районної державної адміністрації Ситник М.М. відбулась нарада щодо співпраці на травневі свята.

Під час травневих свят Куп’янські поліцейські працюватимуть у посиленому режимі несення служби. В разі необхідності, вживатимуться додаткові заходи безпеки, зокрема перевірка автотранспорту, документів тощо. Керівництво ВП заздалегідь просить порозуміння з боку громадян, адже посилення заходів безпеки передусім  спрямовані на недопущення порушень громадського порядку та спокою куп’янчан.

Зважаючи на це, працівники поліції просять громадян дотримуватися правил безпеки. Зокрема, в разі виявлення підозрілого предмету у місці святкування, чи будь якому іншому, негайно повідомити про це до правоохоронних органів. Відійти від знахідки на максимальну безпечну відстань та відвести інших громадян. Ні в якому разі самостійно не торкатися та не переміщати незнайомий підозрілий предмет, не заливати його рідиною, не засипати піском, не користуватися поблизу радіо- і електроапаратурою, переговорними пристроями.

Про невідомі предмети, що можуть бути схожі на вибухові пристрої, або залишені без нагляду речі, наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, а також фактів чи інформації про наміри здійснення сепаратистської та терористичної діяльності, просимо звертатися за телефонами: 102, або повідомляйте особисто до чергової частини Куп’янського ВП.

Максимальна кількість правоохоронців буде задіяна на забезпечення охорони публічного порядку й безпеки громадян, здійснення правоохоронних заходів щодо попередження можливих порушень громадського порядку та недопущення провокацій під час проведення заходів.

На Пасху до охорони публічного порядку буде задіяно 32 працівника поліції. З метою відслідковування ситуації та швидкого реагування на правопорушення, у цілодобовому режимі працюватиме оперативний штаб.

01.05.2016 року під час відзначення Дня міжнародної солідарності трудящих в м. Куп’янськ та смт. Куп’янськ - Вузловий забезпечувати охорону публічного порядку та безпеку громадян буде 16 правоохоронців.

Шановні куп’янчани та гості, просимо Вас виявляти пильність, не порушувати публічний порядок, ставитися з повагою один до одного та не провокувати конфліктні ситуації.

 

Начальник Куп’янського ВП

полковник поліції                                                                          О.М. Долженко

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/8244 | Переглядів: 177Дата публікації: 14:04 29.04.2016