Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Заходи присвячені 9 травню пройшли спокійно.
Заходи присвячені 9 травню пройшли спокійно.

Поділитися новиною:

Заходи присвячені 9 травню пройшли спокійно.

8 та 9 травня на Куп’янщині відбулись заходи з нагоди відзначення 71 – ї річниці Перемоги на нацизмом у Європі та 71 – ї річниці завершення Другої світової війни. Серйозних порушень громадського порядку та безпеки громадян не було. Для забезпечення правопорядку на свята було залучено понад 80 працівників поліції.

З метою запобігання конфліктів, правоохоронцями до Куп’янського відділу поліції було запрошено 45 – річного місцевого мешканця, який під час  урочистої ходи 9 травня в місті Куп’янськ був з «георгіївською стрічкою», одягнений в Російську військову форму та тримав в руках червоний прапор. Щодо чоловіка була проведена відповідна перевірка та бесіда, після якої було встановлено, що жодних сепаратистських та екстремістських задумів чоловік не має, після чого він був відпущений додому.

Правоохоронці дякують, куп’янчанам за розуміння та ввічливе ставлення один до одного, активістам за допомогу в підтриманні правопорядку та місцевим підприємцям, які з порозумінням та відповідальністю віднеслись до обмеження торгівлі алкогольними напоями на свята.

 

Начальник Куп’янського ВП

полковник поліції                                                                         О.М. Долженко

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/8274 | Переглядів: 134Дата публікації: 17:06 10.05.2016