Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
ПРАЦІВНИКИ ПОЛІЦІЇ ПОПЕРЕДЖАЮТЬ: СТЕРЕЖІТЬСЯ ТЕЛЕФОННИХ ШАХРАЇВ!
ПРАЦІВНИКИ ПОЛІЦІЇ ПОПЕРЕДЖАЮТЬ: СТЕРЕЖІТЬСЯ ТЕЛЕФОННИХ ШАХРАЇВ!

Поділитися новиною:

ПРАЦІВНИКИ ПОЛІЦІЇ ПОПЕРЕДЖАЮТЬ: СТЕРЕЖІТЬСЯ ТЕЛЕФОННИХ ШАХРАЇВ!

У зв’язку із поширенням випадків, коли до громадян телефонують невідомі та вимагають гроші за начебто звільнення затриманих родичів з поліції, правоохоронці нагадують основні правила, як не стати жертвами зловмисників

Якщо ви отримали дзвінок від «близького родича або знайомого» про те, що він потрапив у неприємну ситуацію і йому загрожує відкриття кримінального провадження, і вас просять передати гроші нібито співробітнику правоохоронних органів, задайте ряд прямих запитань. Вони повинні бути такими, відповіді на які знаєте тільки Ви та Ваш родич. Також для перевірки ви можете попросити описати свій зовнішній вигляд.

Запитайте, до якого відділу поліції доставлений родич, після чого перевірте інформацію, зателефонувавши до чергової частини.

Якщо розмова завершена, спробуйте зв'язатися з родичем або зателефонуйте його друзям, які можуть знати про його місцезнаходження.

Ні в якому разі не переводьте гроші на чужі рахунки, не називайте своєї адреси, куди можуть приїхати сумнівні люди, щоб забрати кошти. Пам’ятайте, що зловмисники користуються вашим розгубленим емоційним станом виключно у власних цілях.

Працівники поліції закликають громадян бути уважними та пильними. Бережіть себе та своє майно!

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/8552 | Переглядів: 170Дата публікації: 11:27 08.08.2016