Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

полковник поліції

Долженко Олександр Миколайович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Підведення підсумків.
Підведення підсумків.

Поділитися новиною:

Підведення підсумків.

Минулого тижня в приміщенні Куп’янського відділу полції ГУНП в Харківській області відбулось підведення підсумків діяльності Куп’янського ВП за вісім місяців поточного року. На підведені підсумків також були присутні співробітники Дворічанського та Шевченківського відділення поліції.

Під час наради керівним складом була дана принципова оцінка всім без винятку підрозділам.

За вісім місяців 2016 року робота Куп’янського ВП ГУНП в Харківській області була спрямована на виконання покладених на поліції завдань та функцій щодо забезпечення публічної безпеки та порядку, охорону прав і свобод людини, інтересів суспільства та держави, протидії злочинністю, надання послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або внаслідок надзвичайних ситуацій потребують допомоги. Вказані завдання вирішувались шляхом формування якісного складу кадрів ВП, налагодження взаємодії між  підрозділами відділу, іншими правоохоронними органами, органами державної виконавчої влади і органами  місцевого самоврядування, удосконалення роботи відділу, технічного оснащення нарядів, які реагують на повідомлення про злочини, підвищення майстерності оперативно-розшукової діяльності, впровадження інформаційних  технологій і технічних засобів у розкритті злочинів, дотримання порядку приймання, обліку та розгляду заяв, звернень, повідомлень про правопорушення та інші події, належне на них реагування, надання допомоги потерпілим, впровадженням нових форм та методів роботи, які дозволили збільшити кількість нарядів реагування на реагування та повідомлення на злочини. В результаті вжитих заходів значна кількість зареєстрованих злочинів розкрита.

За вісім місяців поточного року до Куп’янського ВП надійшло 8457 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події.

Кримінальні провадження порушені за 2545 заявами, 1286 кримінальних правопорушеннь зареєстровано в ЄРДР. Розкрито 67 кримінальних правопорушень минулих років.

У звітному періоді серед зареєстрованих кримінальних правопорушень особливо тяжких, було скоєно 21, тяжких злочинів зареєстровано 389 з них про підозру повідомлено по 78, умисне вбивство – 4, повідомлено про підозру по 4 КП, 5 умисних тяжких тілесні ушкодження, про підозру повідомлено за 5 КП, скоєно 28 грабежів, за 13 кримінальними правопорушеннями повідомлено про підозру, (також розкрито 5 грабежів минулих років), скоєно 12 розбійних нападів, за 12 кримінальними правопорушеннями повідомлено про підозру, (також розкрито один розбійний напад минулих років).

За звітний період виявлено 23 факти незаконного обігу зброї (в т.ч. вогнепальної – 20) за якими порушені кримінальні провадження. В тому числі на території обслуговування виявлено два факти реалізації зброї та боєприпасів військовослужбовцями, 50 (м.р. 15) фактів шахрайства,

Порушено 55 кримінальних проваджень за фактами незаконного обігу наркотиків.

У громадських місцях було скоєно  73 кримінальних правопорушень, у тому числі 45 на вулицях. Більшість правопорушень скоєно у стані алкогольного сп’яніння та раніше судимими.

За адміністративні порушення складено 1026 адміністративних протоколи .

    На профілактичному обліку в ювенальній превенції перебуває  20 неповнолітніх осіб . Спільно зі службою у справах дітей проведено 26 рейдів. З метою підвищення рівня правосвідомості неповнолітніх, працівниками ювенальної превенції проведено 44 лекції та виступи. В ході профілактичної роботи складено 92 адміністративних протоколів (ст. 156 - 2 КУпАП – 3, ст. 173 КУпАП – 2, ст. 175-1 КУпАП - 4, ст. 178 КУпАП – 1, ст. 184 КУпАП – 81), з яких у відношенні неповнолітніх – 6, дорослих – 86.

За звітний період на території обслуговування скоєно 131 ДТП . За порушення правил дорожнього руху складено 189 адміністративних протоколів. З метою попередження та недопущення дорожньо-транспортного травматизму серед учасників дорожнього руху проведено 15 бесід в трудових колективах та організаціях, проведено 8 тематичні заходи для дітей. За звітний період за участю дітей скоєно 6 ДТП.

Проведена робота висвітлюється регіональними виданнями та місцевим радіо,  місцевим та обласним телебаченням. Підготовлено та розміщено 71 матеріал про роботу Куп’янського ВП, з яких 3 матеріали про охорону громадського порядку, попередження незаконного обігу зброї – 3, робота з особовим складом – 2, інших - 49. З них у друкованих засобах масової інформації опубліковано 15 матеріалів, по радіо 15 передач та інформаційних повідомлення. На сайті ВП розміщено 56 інформацій.

За звітний період проведено 30 виїзних прийомів громадян, 33 прямих телефонних ліній, 30 виступів у трудових колективах.

Особовий склад Куп’янського ВП націлений та готовий до виконання поставлених керівництвом МВС, Національної поліції  ГУНП в Харківській області завдань у боротьбі зі злочинністю та охороні громадського порядку.

 

Т.в.о. начальника Куп`янського ВП

ГУНП в Харківській області                                                                                      О.Г. Нємцев

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/8662 | Переглядів: 354Дата публікації: 11:34 09.09.2016