Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Безпека на дорозі!
Безпека на дорозі!

Поділитися новиною:

Безпека на дорозі!

Будьте обережними

На сьогоднішній день пішоходи залишаються найбільш вразливою категорією серед учасників дорожнього руху. Але їх безпека на дорогах залежить не тільки від водіїв. Порушення вимог Правил дорожнього руху пішоходами – не тільки невиправданий ризик власним життям, а й негативний приклад для дітей.

Аналіз даної ситуації свідчить, що дорожні пригоди за участю пішоходів стаються переважно в темний час доби, через несприятливі погодні умови, але іноді й через неуважність і недбалість самих пішоходів. Серед порушень найчастіше зустрічаються перехід у невстановленому місці, несподіваний вихід на проїжджу частину та на забороняючий сигнал світлофору.

Так, з початку року в Харківській області сталося 172 ДТП, в яких 4 людини загинуло, 71 – отримали поранення, 56 – постраждали.

Під час нагляду за дорожнім рухом працівниками поліції виявлено та припинено 271 правопорушення.

Співробітники поліції звертаються до всіх учасників дорожнього руху з проханням бути максимально уважними на дорогах. Вулицю необхідно переходити тільки на пішохідних переходах та у добре освітлених місцях. Пам’ятайте, що тільки суворо дотримуючись вимог Правил дорожнього руху, водії і пішоходи зможуть уникнути нещасних випадків на дорогах.

Начальник Куп`янського ВП                                                                                  О.М. Долженко

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/8925 | Переглядів: 139Дата публікації: 16:55 08.11.2016