Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

полковник поліції

Долженко Олександр Миколайович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Інформація!
Інформація!

Поділитися новиною:

Інформація!

28.11.2016 року о 09:53 до чергової частини Куп’янського відділу поліції надійшло повідомлення від невідомої жінки про те, в магазині «Міні – маркет» в с. Подоли по вул. Червоній, продавець відмовилась її обслуговувати.

Прибувши на місце виклику працівники групи швидкого реагування побачили біля магазину невідому жінку, яка перебувала в стані алкогольного сп’яніння, висловлювалась нецензурною лайкою та безпричинно розмахувала руками. Правоохоронці представилися та  запитали, що трапилося? На що невідома розповіла, що їй в магазині відмовились продавати спиртні напої. Після чого один з поліцейських залишився з невідомою для встановлення  її особи, а другий – пішов до продавця з’ясовувати обставини  даної ситуації. Продавець пояснила, що невідома їй жінка, зайшовши до магазину, знаходячись в нетверезому стані почала безпричинно її ображати, висловлюватись нецензурною лайкою та бити руками по склу. Отримавши пояснення від продавця магазину, працівник поліції повернувся на вулицю.

 В зв’язку з тим, що дана громадянка здійснила хибний виклик (ст.183 завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) та вчинила своїми  діями правопорушення за ст. 173 КУпАП (Дрібне хуліганство) ій було запропоновано сісти до службового автомобіля та проїхати до Куп’янського ВП для складання відносно неї адміністративних матеріалів за ст. 178 ч.2, ст.. 173 ч.2, ст. 183,   КУпАП, жінка дала згоду та сіла до службового автомобіля, але через деякий час вона передумала їхати та почала вести себе агресивно, а саме : бити руками по склу автомобіля, виражатися в адресу правоохоронців нецензурною лайкою, плювати в автомобілі.  На запитання правоохоронців чи має невідома жінка при собі документи, які посвідчують її особу,вона відповіла, що вони знаходяться вдома. В цей час підійшла її знайома на ім’я Марина та запропонувала свою допомогу заспокоїти подругу і присіла до службового автомобіля, але на зауваження Марини невідома жінка не реагувала і продовжувала свої дії. По дорозі до відділу поліції заїхали на адресу де мешкає невідома, з квартири якої Марина винесла своїй подрузі паспорт, з якого стало відомо, що невідома являється гр. С., фактично мешкаючою в с. Курилівка.

Після прибуття до Куп’янського ВП гр.- ка С. вийшовши з автомобіля відмовлялась заходити до відділу, продовжувала вести себе агресивно, висловлювалась нецензурною лайкою, розмахувала руками та намагалася схопити поліцейського за формений одяг. Для припинення неправомірних дій стосовно поліцейського, невиконання законних вимог, щодо працівника поліції вона здійснила злісну непокору, тому один з правоохоронців взяв її за руки щоб вона не причинила тілесних ушкоджень ні правоохоронцям ані собі.

Зайшовши до Куп’янського ВП була запрошена до кімнати приймальні громадян, де на неї було  складено адміністративний протокол за ст. 185 КУпАП  (Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі працівника поліції, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця). Жінка і надалі вела себе неадекватно, через це їй було викликано швидку допомогу. Після чого вона була доставлена на консультацію до лікаря – психіатра Куп’янської ЦРЛ. Лікар підтвердив її психічний розлад та дав направлення до психіатричної лікарні ХОПЛ №1 ( с. Стрілечє, м. Харків) для проведення обстеження. Після чого вона відразу була доставлена до лікарів  ХОПБ №1 каретою швидкої допомоги під супроводом фельдшера та працівника поліції. (Закон про психіатричну допомогу від  22.02.2000 № 1489-III, розділ  -2, п.12, 13,14,18)

 

В зв’язку з тим, що у громадянки С, яка була направлена до психіатричної лікарні залишилася неповнолітня дитина, працівниками поліції було сповіщено до служби ювенальної превенції Куп’янського ВП та в  службу у справах дітей Куп’янської районної ради.

 Згідно Закону «Про Національну поліцію»,ст. 41 ч. 1 п. 1 (1. Поліцейське піклування може здійснюватися щодо:1) неповнолітньої особи віком до 16 років, яка залишилася без догляду;)

Правоохоронцями спільно зі службою у справах дітей,  подругою на ім’я Марина та співмешканцем громадянки С. неповнолітню дитину було доставлено до Куп’янської ЦМЛ (смт. Ківшарівка) на соціальні ліжка для утримування дитини до вирішення її подальшої долі.

Для об’єктивності даної ситуації додається відеоматеріал.

 

 

Шановні громадяни!

 

Стаття 383 (Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину) Кримінального кодексу України:

1. Завідомо неправдиве повідомлення суду, прокурору, слідчому або органу дізнання про вчинення злочину - 

карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до двох років. 

2. Ті самі дії, поєднані з обвинуваченням особи в тяжкому чи особливо тяжкому злочині або із штучним створенням доказів обвинувачення, а також вчинені з корисливих мотивів, - 

караються обмеженням волі на строк від двох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

 


  Начальник Куп′янського ВП

  полковник поліції                                                                О.М. Долженко

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/9124 | Переглядів: 364Дата публікації: 12:27 06.12.2016