Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Робота Куп’янського відділу полції ГУНП в Харківській області за 2016 рік.
Робота Куп’янського відділу полції ГУНП в Харківській області за 2016 рік.

Поділитися новиною:

Робота Куп’янського відділу полції ГУНП в Харківській області за 2016 рік.

За 12 місяців 2016 року робота Куп’янського ВП ГУНП в Харківській області була спрямована на виконання покладених на поліції завдань та функцій щодо забезпечення публічної безпеки та порядку, охорону прав і свобод людини, інтересів суспільства та держави, протидії злочинністю, надання послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або внаслідок надзвичайних ситуацій потребують допомоги. Вказані завдання вирішувались шляхом формування якісного складу кадрів ВП, налагодження взаємодії між  підрозділами відділу, іншими правоохоронними органами, органами державної виконавчої влади і органами  місцевого самоврядування, удосконалення роботи відділу, технічного оснащення нарядів, які реагують на повідомлення про злочини, підвищення майстерності оперативно-розшукової діяльності, впровадження інформаційних  технологій і технічних засобів у розкритті злочинів, дотримання порядку приймання, обліку та розгляду заяв, звернень, повідомлень про правопорушення та інші події, належне на них реагування, надання допомоги потерпілим, впровадженням нових форм та методів роботи, які дозволили збільшити кількість нарядів реагування на реагування та повідомлення на злочини. В результаті вжитих заходів значна кількість зареєстрованих злочинів розкрита.

За вісім місяців поточного року до Куп’янського ВП надійшло 12070 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події.

Кримінальні провадження порушені за 3672 заявами, 2088 кримінальних правопорушеннь зареєстровано в ЄРДР, з них повідомлено про підозру по 438.

У звітному періоді серед зареєстрованих кримінальних правопорушень особливо тяжких, було скоєно 36, тяжких злочинів зареєстровано 617 з них про підозру повідомлено по 167, умисне вбивство – 5, повідомлено про підозру по 5 КП, 6 - умисних тяжких тілесних ушкодженн, про підозру повідомлено за 6 КП, скоєно 46 грабежів, за 19 кримінальними правопорушеннями повідомлено про підозру, (також розкрито 5 грабежів минулих років), скоєно 14 розбійних нападів, за 14 кримінальними правопорушеннями повідомлено про підозру, (також розкрито один розбійний напад минулих років).

За звітний період виявлено 30 фактів незаконного обігу зброї (в т.ч. вогнепальної – 26) за якими порушені кримінальні провадження, про підозру повідомлено за 20 . В тому числі на території обслуговування виявлено два факти реалізації зброї та боєприпасів військовослужбовцями прикордонної служби (реалізували мешканцям м. Купянськ – 16 пістолетів ПМ), 196 -   фактів шахрайства, 33 – незаконних заволодінь автотранспортом, повідомлено про підозру по 5, 58 – фактів хуліганства, повідомлено про підозру по 27.

За 2016 рік, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою застосовано у відношенні 53 осіб.

Порушено 87 кримінальних проваджень за фактами незаконного обігу наркотиків, з яких розкрито 41.

У громадських місцях було скоєно  135 кримінальних правопорушень, у тому числі 85 на вулицях. Більшість правопорушень скоєно у стані алкогольного сп’яніння та раніше судимими.

За адміністративні порушення складено 2282 адміністративних протоколи .

Проведена робота висвітлюється регіональними виданнями та місцевим радіо,  місцевим та обласним телебаченням. Підготовлено та розміщено 215 матеріалів про роботу Куп’янського ВП, з яких 2 матеріали про охорону громадського порядку, попередження незаконного обігу зброї – 9, робота з особовим складом – 6, інших - 70. З них у друкованих засобах масової інформації опубліковано 154 матеріалів, по радіо 92 передач та інформаційних повідомлення. На сайті ВП розміщено 107 інформацій.

За звітний період проведено 44 виїзних прийомів громадян,, 45 прямих телефонних лінії, 50 виступів у трудових колективах.

Особовий склад Куп’янського ВП націлений та готовий до виконання поставлених керівництвом МВС, Національної поліції  ГУНП в Харківській області завдань у боротьбі зі злочинністю та охороні громадського порядку.

 

Начальник Куп’янського ВП

ГУНП в Харківській області

полковник поліції                                                                О.М. Долженко

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/9292 | Переглядів: 151Дата публікації: 18:53 05.01.2017