Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Результати роботи Куп’янського ВП ГУНП в Харківській області за лютий 2017 року
Результати роботи Куп’янського ВП ГУНП в Харківській області за лютий 2017 року

Поділитися новиною:

Результати роботи Куп’янського ВП ГУНП в Харківській області за лютий 2017 року

 

В 2017 році робота Куп’янського ВП ГУНП в Харківській області була спрямована на виконання покладених на поліції завдань та функцій щодо забезпечення публічної безпеки та порядку, охорону прав і свобод людини, інтересів суспільства та держави, протидії злочинністю, надання послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або внаслідок надзвичайних ситуацій потребують допомоги. Вказані завдання вирішувались шляхом формування якісного складу кадрів ВП, налагодження взаємодії між  підрозділами відділу, іншими правоохоронними органами, органами державної виконавчої влади і органами  місцевого самоврядування, удосконалення роботи відділу, технічного оснащення нарядів, які реагують на повідомлення про злочини, підвищення майстерності оперативно-розшукової діяльності, впровадження інформаційних  технологій і технічних засобів у розкритті злочинів, дотримання порядку приймання, обліку та розгляду заяв, звернень, повідомлень про правопорушення та інші події, належне на них реагування, надання допомоги потерпілим, впровадженням нових форм та методів роботи, які дозволили збільшити кількість нарядів реагування на реагування та повідомлення на злочини. В результаті вжитих заходів значна кількість зареєстрованих злочинів розкрита.

За 2017 рік до Куп’янського ВП надійшло 1363 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події.

Кримінальні провадження порушені за 432 заявами, 276  кримінальних правопорушень зареєстровано в ЄРДР, з них про підозру повідомлено по 64 (м.р. – 52) кримінальним правопорушенням порушеним у 2017 році, питома вага розкриття 23,19 % (м.р. - 13,87%), область 23,13 %. Розкрито 70 кримінальних правопорушень минулих років (минулий рік 40).

У звітному періоді серед зареєстрованих кримінальних правопорушень особливо тяжких було скоєно 3 ( м.р. 8), за ним повідомлено про підозру 2  питома вага 66,67 % (м.р. 50,00 %), область  29,59%., Тяжких злочинів зареєстровано 82 з них про підозру повідомлено по 23 злочинам, питома вага 28,05 %( м.р. 19,75%), бласть 24,93%., Умисне вбивство – 1 (м. Куп’янськ), повідомлено про підозру по 1. Скоєно 4 грабежів, за 2 кримінальними правопорушеннями повідомлено про підозру, (також розкрито 1 грабіж минулих років). Скоєно 1 (м.р. 3) розбійний напад (м. Куп’янськ), за 1 кримінальним правопорушеннями повідомлено про підозру. Виявлено 2 факти незаконного обігу зброї, 24 факти шахрайства, Незаконні заволодіння транспортними засобами не вчинялись. 6 фактів хуліганства. Порушено 16 кримінальних проваджень за фактами незаконного обігу наркотиків.

             У громадських місцях було скоєно  10 (м.р. 23 зменьшення більш ніж в 2 рази)  кримінальних правопорушень, у тому числі 4 ( м.р. 19) на вулицях. У стані алкогольного сп’яніння скоєно 23 ( м.р. 32). Неповнолітніми – 2 (м.р. – 5). Як позитивну тенденцію, слід відзначити зменшення, у порівнянні з минулим роком, кількості кримінальних правопорушень, вчинених в громадських місцях.

За адміністративні порушення складено 533 (минулий рік 286) адміністративних протоколи (ДІП – 256, ГРПП – 276, ювенальна превенція – 5), з яких за ст. 156 КУпАП – 1, ст. 173-2  КУпАП– 35, ст. 187 КУпАП - 42.

    На профілактичному обліку в ювенальній превенції перебуває  17 неповнолітніх осіб. Спільно зі службою у справах дітей проведено 5 рейдів. З метою підвищення рівня правосвідомості неповнолітніх, працівниками ювенальної превенції проведено 7 лекцій та виступи. В ході профілактичної роботи складено 5 адміністративних протоколи (ст. 156 - 2 КУпАП – 1, ст. 173 КУпАП – 0, ст. 175-1 КУпАП - 0, ст. 178 КУпАП – 0, ст. 184 КУпАП – 4), з яких у відношенні дорослих – 5.

  За звітний період на території обслуговування скоєно 27 ДТП, з яких 7 ДТП з постраждалими –травмовано 10 осіб. За порушення правил дорожнього руху складено 67 адміністративних протоколів..

Проведена робота висвітлюється регіональними виданнями та місцевим радіо. Підготовлено та розміщено 65 матеріалів про роботу Куп’янського ВП, з яких у друкованих засобах масової інформації опубліковано 37 матеріалів, по радіо 12 передач та інформаційних повідомлення, на сайті ВП розміщено 64 інформації.

Зпочатку року проведено 6 виїзних прийомів громадян, 5 прямих телефонних ліній, 9 виступів у трудових колективах.

Також начальник Куп’янського ВП полковник поліції Долженко О.М. зазначив про те, що кожен працівник поліції повинен уважно та ввічливо ставитись до кожної людини, яка до них звертається, проводити зустрічі з трудовими колективами та населенням брати

Особовий склад Куп’янського ВП націлений та готовий до виконання поставлених керівництвом МВС, Національної поліції  ГУНП в Харківській області завдань у боротьбі зі злочинністю та охороні громадського порядку.

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/9872 | Переглядів: 168Дата публікації: 09:07 03.03.2017