Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
До уваги громадян!
До уваги громадян!

Поділитися новиною:

До уваги громадян!

Робота Куп’янського ВП спрямована на виконання покладених на поліції завдань та функцій щодо забезпечення публічної безпеки та порядку, охорону прав і свобод людини, інтересів суспільства та держави, протидії злочинністі, дотримання порядку приймання, обліку та розгляду заяв, звернень, повідомлень про правопорушення та інші події, належне на них реагування, В результаті вжитих заходів значна кількість зареєстрованих злочинів розкрита.

У зв’язку з великою кількістю крадіжок, які мали місце останнім часом на Куп`янщині правоохоронці інформують громадян. Її мета – мінімізувати, а за можливості попередити скоєння злочинів, пов’язаних з незаконним проникненням до  торгових приміщень, кіосків, квартир, будинків, тощо.

З початку 2017 року  до чергової частини Куп’янського ВП ГУНП в Харківській області надійшло 176 заяв та повідомлень про крадіжки різних форма власності (з квартир, будинків, кіосків, супермаркетів…). По яким були порушені кримінальні провадження, проведено розслідування, затримані злочинці.

Наприклад, хоча більшість крамниць та супермаркетів обладнані технічними засобами охорони, відео спостереженням, недобросовісні покупці вдаються іноді до абсурдних хитрощів, тільки б заволодіти безкоштовно товаром. Найбільш «популярними» серед нечистих на руку громадян традиційно є алкоголь, кава, солодощі та інше.

Також почастішали квартирні крадіжки та крадіжки з приватних будинків, які трапляються коли більшість громадян покидають свої оселі, вирушаючи на роботу, відпочинок, а діти - у садочок, шкільний заклад.

Щоб зберегти своє майно від викрадення, необхідно пам’ятати декілька обов’язкових правил. Ніколи не треба повідомляти сторонніх людей про плани щодо від’їзду або робочого графіку. Якщо ви довіряєте своїм сусідам, від'їжджаючи у відпустку, попросіть їх доглянути за квартирою або домом.

Найчастіше злодії проникають до оселі через двері, тому саме їх необхідно максимально зміцнити. В ідеалі бажано, щоб вхідні двері були металеві. Кількість замків не обов'язково означає якість, тому він може бути всього один, але з секретом.

Не залишайте в легко доступних місцях фото-, відео- апаратуру, ювелірні прикраси, гроші. Намагайтесь мінімізувати збиток у разі крадіжки.

Слід також уважно відноситися до збереження ключів від квартири: не передавати їх через сторонніх осіб, а якщо втратили, постаратися одразу змінити замки.

Пам’ятайте, збереження Вашого майна залежить в першу чергу від Вас самих.

 На території міста та району правоохоронцями постійно проводяться оперативно-профілактичні заходи щодо стабілізації криміногенної обстановки та попередження та розкриття крадіжок, а також виявлення і затримання осіб причетних до скоєння вказаних злочинів.

Шановні громадяни! Якщо ж Ви стали жертвою чи свідком злочину, або помітили осіб, які ведуть себе підозріло, негайно повідомте про подію до поліції за телефоном 0504015282, (05742) 53344 або «102».

 Своїми діями Ви сприятимете оперативному затриманню злочинця.

 

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/9881 | Переглядів: 145Дата публікації: 11:01 06.03.2017